Xp fiesta

Windows XP hakkındaki bilgi, belge ve ipucu paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® »

JustKaan yazdı:ewt abi bende aldım nasibimi bide yedek harddiski de temizledim yanlıslıkla suanda kafayı sıyırmak uzeryeım 50gb programlarım mp3lerim gitti resımlerim allahım cıldırmak uzereyım nerden cıktı fiesta da fiesta allah benı kahretmesin :( :cry:
aman aman allah korusun ya ben kesin ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılırım müsade altına alırlar beni öyle ibrsey basıma gelse....
JustKaan
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen JustKaan »

sorma abı sorma kız arkadasımla resımlerım anılarım allah karetsın bu teknolojıyde ınternetı de hay allahım ya
Kullanıcı avatarı
Quarentina
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen Quarentina »

JustKaan yazdı:sorma abı sorma kız arkadasımla resımlerım anılarım allah karetsın bu teknolojıyde ınternetı de hay allahım ya
geçmis olsıun valla :S
JustKaan
Byte1
Byte1

saol kardess

@Kripteks

abi senden bisi rica edcem

xp pro kurdum hangı programları yklememi onerirsin registery temizlik hızlı xp ıcın falan xpspeed dısında o vazgecılmez zaten ondan dedım
Kullanıcı avatarı
Quarentina
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen Quarentina »

ben spyware antivir kullanıyorum ama nod32nin yeni v. ckmıs onuı yükleyecem ama spywarei tavsiye ederim.

Edit

Download Tam sürüm - 21.5 MB:(ilacı içindedir)

Kod: Tümünü seç

http://rapidshare.com/files/25624255/TD-SD_5.0.0.179.rar
buyur buda spyware ilacıda var...
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

JustKaan yazdı:saol kardess

@Kripteks

abi senden bisi rica edcem

xp pro kurdum hangı programları yklememi onerirsin registery temizlik hızlı xp ıcın falan xpspeed dısında o vazgecılmez zaten ondan dedım
fazla msjlar silnmis teke indirilmistir

link code içne almayı unutmayalım lütfen

bu arada sana önerebilecegim

açıkcası bütün yazılımları denedim desem yeridir ama çogu xp speed in ayarları ile oynuyor bozuyor

sana önerebilecegim

regseeker ve regvac yazılımları süper yazılımlardır kayıt defterini iyi temizliyorlar

daha bunun gibi basarılı birçok yazılım var tabi mesela registry mechanic

xp repair pro(önermem profesyoneller için)

ayrıca crapcleaner kullanıyorum

bir de sana tavsiyem windowsun program ekle/kaldır ını degil de benim de severek kullandıgım dalında ödüs almıs your uninstaller pro yu kullanman hem programların artıklarını klasorlerden ve kayıt defterinden temizleme özelligide mevcut...
JustKaan
Byte1
Byte1

ok abı cok saol tesekkur ederımde ya bana acıl winrar lazım
aama dosya .rar olmamalı kuramıormkı =)
Kullanıcı avatarı
silvershadow
Byte1
Byte1

Mesaj gönderen silvershadow »

Kripteks yazdı:Bu tarz seylerin hiç biri saglık degil kardes bombos isler açıkacsı kur normal xp

sonra hallet kırp srevisleri gereksiz özellikleri

xp speed i de kurdun mu al iste sana hız bunlar saçma sapan yazılım ve temaların eklendigi neüdügü belirsiz xpler

hiç tavsiye etmiyorum benim de basıma çok geldi çünki....
Ne idigi belirsiz dedigin kisi microsofta çalısıyor mavi ekran hatası vermesinin sebebi genelde parçalarının bu tarz windowslarla uyumsuz olmasıdır... Bu windows genelde asus anakartlarla sorunsuz çalısmaktadır... Ben kendim fiestayı kullanıyorum ve bakım yaptıgım çogu bilgisayarada kuruyorum çogu kiside de sorunsuz çalısmaktadır. Birkaç kisinin basına gelen olaylardan dolayı tümüne mal etmek dogru degildir... O yüzden yapılan emeklere saygı göstermeye çalısalım... Yapılan hersey sizlerde dört dörtlük çalısacak degil.....
JustKaan
Byte1
Byte1

ya bende gigabyte ankart war amd sempron 2500 islemci 2048ram neden olur =(
Kullanıcı avatarı
silvershadow
Byte1
Byte1

Gigabyte ta genelde mavi ekran hatası verebiliyor tabiki hepsinde degil...
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

2.ne üdügü belirsiz kisi demedim ne üdgü belirsiz xp ler programlar dedim

3.anlamadan lütfen yorum yapma

4.microsoftta çalısman beni alakadar etmiyor istersen koçun damadı olabilirsin istersen mac de çalısabilirsin

5.emegine saygım var üzreine alınman mantıksız genel olarak bu böyledir benim düsüncemdir evet hepsine mal ediyorum....

Saygılarımla
En son Kripteks® tarafından 05 Haz 2007, 14:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

ana karta özel isletim sistemi olmaz , ya hepsine uyan olur yada hic olmaz , kisacasi Microsoftun kendinin cikarmadigi fakat sonradan modifiye edilen tüm xplerde sorun vardir ve gönül rahatligi ile kullanilmamasini tavsiye edebilirim
Kullanıcı avatarı
silvershadow
Byte1
Byte1

1. Maddeni dikkatelice oku ve benim yazdıklarıma ne alakası var bak bakalım haddi asacak ne yazmısım dikkatlice bak olurmu rütbeniz var diye artistlikde yapmayın olurmu...
Kullanıcı avatarı
silvershadow
Byte1
Byte1

velociraptor yazdı:ana karta özel isletim sistemi olmaz , ya hepsine uyan olur yada hic olmaz , kisacasi Microsoftun kendinin cikarmadigi fakat sonradan modifiye edilen tüm xplerde sorun vardir ve gönül rahatligi ile kullanilmamasini tavsiye edebilirim
Ana kart özel isletim sistemi degil ama sorun çıkarabiliyor bazı sistemlerde onu demeye çalıstım... Sanırım firmaların isletim sistemlerini kendi sistemlerine göre çaıkardıgını unutuyosunuz bu konuda :)
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

1. madde silindi ben hatalıyım çok pardon ama sizde cümleleri iyi nalayın ve tartıp ortaya sunun

rütbem var diye artistik yapacak kadar kalitesiz bir insan degilim....

Önemli olan kariyer degil kisiliktir...