yedekleme bilgisayar işlemi

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

Re: yedekleme bilgisayar işlemi

Mesaj gönderen AgaBey123 »

trwe yazdı: 14 Ara 2018, 23:22 Acronis True Image yazılımının bende biri Setup diğeri DVD imaj olmak üzere iki adet sürümü var ve bunla;

Windows XP
Windows Vista
Windows 7 ve Ubuntu 14.04 ve Ubuntu 16.04 os yedekleyebiliyorum.Ama Windows 8.1 ve Windows 10 İçin yeni sürüm True İmage yazılımının lazım ama arayüzü çok değiştirmişler ve temel işlem fonksiyonlarını metro arayüzün içine gömmüşler yani yazılımın içine bir güzel etmişler.Yeni kullanmaya başlayacak birisi için önce eski versiyonlarını incelemelerini önerebilmekteyim.Böylece yeni sürüme alışmak daha kolay olur, aksi durumda bocalayıp durursunuz.
Teşekkür ederim. O zaman en kısa zamanda programı inceleyeyim ben.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

İlk başlarda alışamayacaksın , sana itici gelecek ama bir alıştığın zaman başka bir yedekleme yazılımına ihtiyaç da duymayacaksın.....
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

@AgaBey

Bu forum'a daha yeni üye olduğum zamanlar böyle bir resimli anlatım yapmıştım.Forum'un arama bölümünde anahtar kelime üzerinden, mesela Acronis,image gibi aratıp bulun eğer resimler uçmuş ise tekrar güncellerim sıkıntı yok çünkü çok pis arşivciyim yaptığım konu halen rarlı halde arşivde durmaktadır.Bu anlatım size bir fikir verecektir.
Ero35
Byte3
Byte3
Teşekkür etti: 3 kez

Mesaj gönderen Ero35 »

eskehacettepe yazdı: 14 Ara 2018, 21:44 selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi ben bilgisayarımı yedeklemek istiyorum nasıl yedekleyebilirim dvd ile kaç gb olması gerekir yardımcı olurmusunuz
yedekleme için aomei kullanabilirsiniz Türkçe, std sürümü bedavadır gayet yeterli...

https://www.backup-utility.com/free-bac ... tware.html