Windows 7'de Sağ Tuş Yeni Menüsü Öğeleri Ekle_Kaldır

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
trwe
Terabyte4
Terabyte4

Windows 7'de Sağ Tuş Yeni Menüsü Öğeleri Ekle_Kaldır

Mesaj gönderen trwe » 05 Eki 2013, 14:38

Bu Windows Kayıt Defteri Ayarları , Windows 7 İşletim Sistemlerinde(RC sürümler dahil) Kitaplık ve Windows 7 İşletim Sisteminde Sağ Menü_Yeni(New) Komut Yordam Makalelerin Bir uygulaması olup bu makaleleri okuyup uygulamayanlar için bendeniz TRWE tarafından özenle ölüşturulmuş olup özellikle Evrak Çantası(Windows XP ve Windows Vista'da hazır gelen bu reg kaydı Windows 7\8 kullanılabilir denendi....!) ve kitaplık reğ kaydını üst üstte 3-4 defa tekrar tekrar giriniz.Windows anca kabul ediyor bunları sonra sistemi yeniden başlatınız.

Peki kardeşim madem kolayı vardı da niye zor olanı (yukarıdaki iki makale) gösterdin diye bana tepki duyabilirsinz.Dediğiniz tamamen doğru ancak bir şeyin nasıl yapıldığını adım adım öğrendikten sonra bu şeyi yapımını kolaylaştıran(program/kayıt defteri kodu) ile yaptığınızda o kodun veya programın sistemin neresine etki yapabileceği hakkında fikriniz olur.Bir hata ile karşılaştığınız zaman bilgisayar başında hemen paniklemeden o sorunu çözersiniz.İşte benimde amaçladığım budur.Kendi sorunuzu kendiniz çözmeniz bedeniz ise denizde(Windows'u kastediyorum) size yolunuzu aydnlatan deniz feneriyim aman ha kayalıklara(sistemin çökmesi) bindirmeyin..........!

Buyurun İndirme URL'si

http://yadi.sk/d/tohhKc3UARLxZ

Herkese İyi Günler
TRWE_2012
DÜZCE/AKÇAKOCA

:oops: :oops: :)
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------