Windows 7 64 bit Home Premium'da MSN Hatası

Windows 7 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Windows 7 64 bit Home Premium'da MSN Hatası

Mesaj gönderen seheryeli »

Selam sevgili arkadaşlar, yahu inanın ki böyle rezalet hiç görmedim, Windows live Messenger ile sürekli hata, yenisi rezalet kaldırmak istiyorsun kaldıramıyorsun, onu kaldırmadan’ da eskisini yükleyemiyorsun, Windows 7 64 bitlerde hata oluyor dediler 32 bitte’ de aynısı, yani kısacası format atmadan kaldırmanın mümkünü yok? Bunun bir yolu olmalı arkadaşlar, her yerden ve birçok değişik programlarla temizliyorum eskisini yüklemek istiyorum yüklerken yenisi mevcut diye hata veriyor, inanınki çıldırmak elde değil msn’ in Portable’ sini denedim onu’ da açmıyor hata veriyor başına gelen varmı? yardım rica ediyorum yani çözüm bulan var mı? Saygılar
Kullanıcı avatarı
seheryeli
Megabyte3
Megabyte3

Re: Windows 7 64 bit Home Premium'da MSN Hatası

Mesaj gönderen seheryeli »

Sevgili arkadaşlar, inanınki çıldırmamak elde değil şaka değil? bakarmısınız kullandığım silme ve temizleme programlarına 8 çeşit ayrı ayrı (Handy Unınstaller, RegSeeker,Startup Manager,Revo Ununstaller,Windows Installer Clean Up, Uninstall Tool 2.9.7,
Your Uninstaller Pro 2010,Anti Malwarebyts) bunlarla ayrı ayrı bulduğumu ve gördüğümü silip temizledim, halen windows live'nin yenisine sahipsiniz diyor resimlere bakarmısınız, ama her seferinde format çözüm değilki format atmadan kalkmıyor

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
burak_dalkir
Gigabyte2
Gigabyte2
İletişim:

Mesaj gönderen burak_dalkir »

abi şu msn in tam versiyonunu söyler misin? sadece 8 veya 9 olarak değil, 9.0.09 gibi. birde o şekilde yardımcı olmaya çalışalım.
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen turkaziza »

seheryeli yazdı:Sevgili arkadaşlar, inanınki çıldırmamak elde değil şaka değil? bakarmısınız kullandığım silme ve temizleme programlarına 8 çeşit ayrı ayrı (Handy Unınstaller, RegSeeker,Startup Manager,Revo Ununstaller,Windows Installer Clean Up, Uninstall Tool 2.9.7,
Your Uninstaller Pro 2010,Anti Malwarebyts) bunlarla ayrı ayrı bulduğumu ve gördüğümü silip temizledim, halen windows live'nin yenisine sahipsiniz diyor resimlere bakarmısınız, ama her seferinde format çözüm değilki format atmadan kalkmıyor
burak_dalkir yazdı:abi şu msn in tam versiyonunu söyler misin? sadece 8 veya 9 olarak değil, 9.0.09 gibi. birde o şekilde yardımcı olmaya çalışalım.

başlatı tıklatın, programları ve dosyaları ara kısmına wlarp.exe yazın ve wlarp.exe dosyası üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır deyin ve açılan ekrandaki yönergeleri izleyin.
kaldırma işlemi bitince http://ul.to/ooaimk adresinden veya istediğiniz bi yerden Windows Live Messengerin 14.0.8117.416 sürümünü indirip kurabilirsiniz. ( 32 bit win7 ultimate sistemde windows live messenger 2011 kurulu iken denenmiştir )

not:wlarp.exe bulunmuyorsa kullandığın o programlar C:\Program Files\Windows Live\Installer klasörü ve içindekileri silinmiştir 2011 yeniden kur ..Kurduktan sonra wlarp çalıştır sorunsuz kaldır
windows live messenger 2011'ide kuramıyorum diyorsanız,öncelikle sistem tarih ve saatini ayarlayın sonra windows güncellemesi yapın.windows update sitesinde genuine advantage doğrulama aracını kurduktan sonra tekrar deneyin.
başlata cmd yazın sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır deyin ve şu kodları girin:
regsvr32 wuapi.dll
regsvr32 wuaueng.dll
regsvr32 atl.dll
regsvr32 wucltui.dll
regsvr32 wups.dll
olmadı birde bunu deneyin;
http://download.microsoft.com/download/ ... t50380.msi
biraz uzun oldu ama her ihtimale karşı çözümleri vermeye çalıştım. yazdıklarımı sırasıyla uygularsanız sorunun çözümünü büyük ihtimalle birinde bulursunuz :)