NetFramework Ve C ++ RunTime Bileşenlerini "GNU/Linux İşletim Sistemin'de" Çalıştırabilme

Linux ve Unix tabanli isletim sistemlerini hep beraber tanıyıp öğreneceğiz.
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

NetFramework Ve C ++ RunTime Bileşenlerini "GNU/Linux İşletim Sistemin'de" Çalıştırabilme

Mesaj gönderen trwe »

Herkese Merhabalar Nerede Kalmıştık......!? 8)

Aşağıdaki ekran görüntülerini incelediğiniz zaman, Microsoft Yazılım Geliştirme Kitlerinin (SDK) GNU/Linux Mint 19.3 x86 MATE v1.22.2 (Classic Gnome v2.14) / LXDE 0.3.5 RC-1 / XFCE v4.20 / WindowMaker v0.95 Masaüstü Ortamlarına sahip işletim sisteminde kurulu olduğunu görmektesiniz.Bunu anlamı , Windows İşletim Sisteminde kullandığınız yazılımları ve oyunları , Linux sisteminde çalıştıracağınız'dır.

Resim
Resim
Resim

Sonuç olarak aşağıdaki resme bakın....Artık bu sistem'e hemen hemen (%75) windows altında çalışan yazılımların tamamı kurulabilir (buna oyun yazılımları'da dahildir.)

Not:

Sakın benle Linux'da Windows Oyunları Çalışmaz tartışmasına dahi girmeyin, sözlerinizin esiri olursunuz......

Resim
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Re: NetFramework Ve C ++ RunTime Bileşenlerini "GNU/Linux İşletim Sistemin'de" Çalıştırabilme

Mesaj gönderen velociraptor »

teşekkürler
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

Re: NetFramework Ve C ++ RunTime Bileşenlerini "GNU/Linux İşletim Sistemin'de" Çalıştırabilme

Mesaj gönderen trwe »

Pekiyi Linux'un Wine Bölümünü böyle düzenlendiğinde istediğim Windows yazılımını GNU/Linux sistemi içinde kurup kullanabilir miyim? sorusuna yanıt......

PDF OLUŞTURMA VE AÇMA (İki Farklı PDF Yazılımı)

PDF OLUŞTURMA :

Resim

OLUŞTURULAN PDF DOSYASI AÇMA

Resim

"Video işleme /renderleme yapabilir miyim ? GNU/Linux'da Windows yazılımı kullanarak....._?" sorusuna yanıt

Resim
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.
Kullanıcı avatarı
esatiz
Moderator
Moderator

Mesaj gönderen esatiz »

Teşekkürler
Unutmayalım ki: Tüm bilgisayarlar aynı hızda bekler!