Dünyanın en büyükleri arasında ilk 10’da!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Dünyanın en büyükleri arasında ilk 10’da!

Mesaj gönderen uçs » 07 Ağu 2010, 11:57

Resim

Mobilera Dünyanın En Büyük ve En İyi Mobil Pazarlama Şirketleri Arasında İlk 10’da!

CRM tabanlı lider mobil pazarlama ve reklâm şirketi Mobilera, mobil iletişim dünyasının gündemini belirleyen ve mobil pazarlama sektörünün fikir liderleri tarafından her gün takip edilen uluslararası MobiThinking.com sitesi tarafından dünyanın en büyük ve en iyi 10 mobil şirketi arasında gösterildi.

Büyüklük, coğrafi kapsam, uzmanlık, iş ortakları, finansal durum, sahip olunan müşteriler, bağlantılar ve vizyon gibi kriterler gözetilerek hazırlanan Mobithinking.com mobil şirketler listesi, mobil pazarlama dünyasında uzman kabul edilen kurum ve üst düzey yöneticiler (Mobile Marketing Association (MMA) Europe and Asia, OgilvyOne, eMarketer, Millennial Media, Jumptap, Wireless Watch Japan, Amobee, Foxnews.mobi; Internet Advertising Bureau(IAB), The Mobile Data Association(MDA), Mobile Marketing Magazine, MobiEnthusiast.mobi, Hands, Google) tarafından oluşturuldu.

Hedef pazarlar için belirli disiplinlerde kanıtlanmış bir uzmanlık gösterebilen şirketlerin yer aldığı bu sıralamaya giren Mobilera, böylelikle sektördeki en saygın ve güvenilir mobil firmalardan biri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Yakın zamanda Türkiye’de ve yurt dışında önde gelen çok uluslu markalar için yapılan büyük SMS kampanyaları ile Mobithinking.com listesine girmeyi hakettiğini gösteren Mobilera, halen 9 ülkede 70’i aşkın profesyonel yöneticisi ve çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geçtiğimiz aylarda global genişleme stratejisi kapsamında, iştiraki olan Mobilera Iberia üzerinden, Portekiz' de bluetooth ve mobil pazarlama konularında faaliyet gösteren Blue Harbour şirketinin hisselerinin %80’ini satın alan Mobilera, satın alma faaliyetlerine diğer bölgelerde de devam etmeyi planlamaktadır.

Mobilera Türkiye Genel Müdürü ve Mobilera Holding BV Mobil Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zehra Öney konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’MobiThinking.com günlük yüz binlerce ziyaretçisi ile mobil iletişim alanında saygın bir yere sahip olan ve sektöre yön veren bir site. Ayrıca sitenin yayınlamış olduğu bu listeyi mobil pazarlama dünyasının liderleri belirlemekte. Böyle bir sitede dünyanın en iyi 10 mobil şirketinden biri olarak gösterilmek bizleri gururlandırdı’’ dedi.

http://mobithinking.com/mobile-agencies-guide

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla