Alman firmalar ve kurumlar tek bir portalda!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Alman firmalar ve kurumlar tek bir portalda!

Mesaj gönderen uçs » 07 Ağu 2010, 11:48

Resim

Alman menşeli firmalar ve Alman kurumları etkinliklerini tek bir portalda topluyor: FUSION.

Siemens A.Ş. ve Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK) işbirliğiyle, Alman menşeli firmaların ve Alman kurumların 2010 yılı itibarıyla gerçekleştirecekleri tüm etkinlikler tek bir portalda toplanıyor. Portalın ana sponsorluğunu iki yıl boyunca Siemens üstleniyor.

Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK), 2010 yılı itibarıyla Türkiye’de faaliyet gösteren Alman menşeli firmaların ve Alman kurumların iletişimini ve varlığını güçlendirmek amacıyla FUSION adıyla kurulan ortak platformda bu firma ve kurumlara ait tüm etkinliklerin iletişimini üstlendi.

Siemens’in iki yıl boyunca ana sponsor olarak destekleyeceği bu portalda, Türkiye'deki Alman menşeli şirketlerin ve Alman kurumların yürüttüğü tüm faaliyetler tek bir çatı altında toplanacak. Böylece bu girişime ait bir marka oluşturulması sağlanacak.

Alman-Türk Sanayi ve Ticaret Odası’nın geniş veri tabanı sayesinde web sitesinde güncellenen etkinlikler aylık bir e-bülten ile hem Almanya hem de Türkiye’deki ilgili paydaşlara gönderilecek. Proje ile, firmaların etkinliklerinin paydaşları tarafından daha yakından, daha detaylı ve ücretsiz olarak takip edilmesi amaçlanıyor.

Web sitesi : http://www.fusion-turkey.com/

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla