1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Türkiye’nin en büyük uygulama dükkânı

Gönderilme zamanı: 24 Tem 2010, 11:40
gönderen uçs
Turkcell, Türkiye'nin mobil uygulama mağazasını açıyor.Turkcell Uygulamalar, 500’ün üzerinde telefon modelini destekleyen bin 500’den fazla mobil uygulama ile kullanıcıların farklı alanlardaki her türlü ihtiyacına cevap veriyor

Resim

Turkcell, cep telefonlarının yeteneklerini zenginleştirmek isteyenler için Türkiye’nin en büyük mobil uygulama dükkânı Turkcell Uygulamalar’ı hizmete sundu. Cep telefonu kullanıcılarının sağlık, finans, oyun, müzik, eğlence, güvenlik, hobi, eğitim gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılama ve hayatlarını kolaylaştırma amacıyla geliştirilmiş ücretsiz-ücretli bin 500’den fazla mobil uygulama içeren Turkcell Uygulamalar 500’ün üzerinde telefon desteği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Turkcell Uygulamalar Android platformlu cihazlar için Türkiye’deki ilk uygulama dükkânı olma özelliği de taşıyor.

Cep telefonuna nasıl indirilir?Faturalı ya da HazırKart’lı tüm Turkcell’lilerin yararlanabildiği Turkcell Uygulamalar’a web sitesi (www.turkcelluygulamalar.com), wap sitesi (wap.turkcelluygulamalar.com) ya da Turkcell Uygulamalar’a özel mobil uygulamalar üzerinden ulaşılabiliyor. Turkcell Uygulamalar'da yer alan uygulamaları gezmek ve incelemek tamamen ücretsiz.

Java (MIDP 2.0) destekli cihaz sahipleri, INDIR yazıp 2222’ye SMS atarak Turkcell Uygulamalar’ı cep telefonlarına indirebiliyor. Uygulamayı Android işletim sistemli cep telefonlarına yüklemek için de UYGULAMA yazıp 2222’ye SMS atmak yeterli. Kullanıcılar Turkcell Uygulamalar’dan cep telefonuna uygulama indirirken data bağlantısı için ücret ödemiyor. Eğer indirilen uygulama telefondan silinmişse aynı hat ve telefonu kullanarak tekrar indirmek ya da güncellemek de ücretsiz.

CNET