Çok ucuza Blu-ray izleyin!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Çok ucuza Blu-ray izleyin!

Mesaj gönderen uçs » 22 Tem 2010, 11:47

Blu-ray çok pahalı diyenler için kaçmaz fırsat!DVD ile arasındaki savaş bir yana, boyutları ve sundukları kalite dolayısıyla Blu-ray diskler daha çok tercih edilen bir opsiyon haline geldi. Artık çoğu kişide, "ev sinema sistemi" kültürü ya çoktan oturdu, ya da yavaş yavaş yerleşmeye başladı.

Resim

CD ve DVD gibi Blu-ray'ler de, son derece yaygın bir standart haline gelmediğinden, halen çoğu kullanıcıya göre yüksek fiyatlarla satılıyor. Özellikle de optik Blu-ray okuyucuları. Aynı kitabı bir kez daha okuyoruz, Yıllar evvel CD ve DVD için de aynı şeyler söylenmişti.

Blu-ray film izlemek isteyen kullanıcıların satın aldığı oynatıcı, bir taş ile iki kuş vurmak için çoğunlukla PlayStation 3 oluyor. Mantıklı değil mi?

Ancak PlayStation 3 almadan Blu-ray izlemek isteyen kullanıcılar için bir çözüm daha mevcut: Plextor PX-B120U, USB Blu-ray okuyucusu.

Bu tür optik okuyucuları üst segment dizüstü bilgisayarlarda yeni yeni görmeye başladık. Ancak dahili bir ürüne o kadar para vermek istemiyorsanız, aynı zamanda CD ve DVD de yazabilen bu ürüne sadece 100 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz!

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla