LG Mini ile 3 yollu senkronizasyon

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

LG Mini ile 3 yollu senkronizasyon

Mesaj gönderen uçs » 21 Tem 2010, 11:54

LG’den dünyanın ilk üç yönlü senkronizasyon özelliğine sahip cep telefonu.

LG, dünyanın ilk “Üç Yönlü Senkronizasyon” (3-Way Sync) teknolojisine sahip cep olan yeni LG Mini’yi (LG GD880) tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Resim

Şu anda sadece akıllı telefonlarda bulunan Cloud Computing’in (Bulut Bilişim) bir türü olan LG Air Sync özelliğine sahip ilk telefon olan LG Mini, mobil iletişim alanında yepyeni bir dönemi başlatıyor.

Bu yeni nesil teknoloji sayesinde kullanıcılar, telefonlarındaki verileri bilgisayarlarındaki bilgilerle ve internet tarayıcılarının kayıtlarıyla kablosuz bir ağ üzerinden kesintisiz bir şekilde güncelleyebiliyor. Fotoğraf, video, takvim, telefon defteri gibi içeriklere istedikleri zaman ulaşıp, üzerlerinde değişiklik yapabiliyorlar.

Nedir bu 3-yollu senkronizasyon?

Kullanıcıların kişisel tercih ve bilgilerini takip eden LG Air Sync üç şekilde çalışıyor: Geçmiş Eşzamanlama (History Sync) fonksiyonu sayesinde telefon tarayıcısı, kullanıcıların bilgisayarlarında ziyaret ettikleri son 100 web sayfası ile güncelleniyor ve kullanıcılar istedikleri web sayfasına bıraktıkları yerden geri dönebiliyorlar.

Kişisel Bilgi Yöneticisi (Personal Information Manager Sync) fonksiyonuyla kullanıcı, LG Mini içindeki iletişim bilgileri ve günlük planları bilgisayardaki bilgilerle uyumlu hale getirebiliyor. Telefonu unutma ya da kaybetme durumunda bile bilgisayarından bu bilgilere ulaşabiliyor. R-Click fonksiyonu sayesinde de bilgisayarındaki fotoğraf ve bilgileri anında LG Mini’ye aktarabiliyor.

Piyasadaki en küçük ve en ince 3,2 inç dokunmatik ekranlı telefon olan LG Mini, hızlı internet tarayıcısı ve hızlı e-posta tuş özellikleriyle büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Güçlü SNS özellikleri sayesinde kullanıcılar, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri yoluyla arkadaşlarıyla kolayca bağlantıda kalıyor ve onlardan gelen güncellemelerden dakika dakika haberdar olabiliyorlar.

Küçük boyutlarına rağmen 5.0 megapiksel kamera, Wi-Fi, A-GPS, FM radyo ve 7.2 Mbps HDSPA özelliklerine de sahip olan LG Mini, sadece TeknoSa’larda 799 TL’den satışa sunuluyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla