WWWave Dalgası’nda son 10 gün

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

WWWave Dalgası’nda son 10 gün

Mesaj gönderen uçs » 15 Tem 2010, 11:49

WWWave Dalgası Çılgınlığı’nın bitmesine yaklaşık 10 gün kala, 34 kişilik fark ile Türkiye ikinci sırada yer alıyor.Samsung Electronics’in Facebook üzerinden oynanabilen oyunu WWWave Dalgası’nın popülerliği gün geçtikçe artıyor. Eğlenceli ve yaratıcı içeriği sayesinde Facebook kullanıcılarına farklı bir alternatif sunan WWWave Dalgası, Türkiye’de 1.030 kişi tarafından oynandı.

Resim

Oluşturacağınız Dalga ile insanları peşinizden sürükleyebilir, Wave Alliance ile yeni Dalga’larla işbirliği yaparak kendi Dalga’nızı büyütebilir ve en uzun insan dalgasını oluşturarak yarışmanın birbirinden güzel fırsatlarına erişebilirsiniz. Facebook’ta çok fazla arkadaşınız olmasa bile, diğer katılımcıların Dalga sayfalarını ziyaret edebilir ve Dalga’nızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

En uzun dalgayı oluşturan ve rastgele seçilecek olan Wave Captains ve Wavemate’lerin yanı sıra, rastgele seçilecek Wavemate’ler, 5 ülkeden rastgele belirlenecek en uzun 5 insan dalgasını oluşturan Wavemate’ler ve yarışma boyunca en çok Dalga’ya dahil olan 3 Wavemate, WWWave Dalgasının fırsatlarından yararlanabilecek.

WWWave Dalgası Oyunu, 25 Temmuz’da sona erecek. Ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için: http://apps.facebook.com/samsungwave/

“Wave nedir?” sorusuna yanıt almak için http://www.hayatgordugundenfazladir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla