1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

En iyi Antivirusler Yarıstı

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2010, 08:14
gönderen lord_leo
Resim

Microsoft'un geliştirdiği ücretsiz güvenlik yazılımı Microsoft Security Essentials (MSE) genel anlamda oldukça başarılı görünüyor. Yazılımın zararlı yazılımla mücadele konusunda başarılı olduğu zaten biliniyor
Bu soru işaretini ortadan kaldırmak için güvenlik yazılımları ile ilgili araştırmalar gerçekleştiren bağımsız AV-Comparatives.org sitesi bir araştırma gerçekleştirdi. En ünlü 20 güvenlik yazılımını karşılaştıran sitenin test ettiği yazılımlar arasında Kaspersky, Avira, Eset gibi dünya devleri yer alıyor.

Bu sayfada da görmekte olduğunuz tabloda en ünlü 20 güvenlik yazılımı karşılaştırılıyor. AV-Comparatives.org'un düzenli gerçekleştirdiği incelemelere göre beklenen sonuçların yanında ivme kazanan yazılımlarda dikkat çekiyor.
herşeye rağmen bir antivirüsün pc nizi koruma yüzdesi %70 altında kalması dikkat edilmesi gereken bir nokta.

alıntıdır

Re: En iyi Antivirusler Yarıstı

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2010, 09:42
gönderen modestus
tabi,tabi..
yeni antivirüs yap sonra bağımsız test şirketi denilen bir şirkete ver parayı seni kasperskinin hemen arkasında göstersin,birinci gösterse foya meydana çıkacak.
esetin orada ne işi var internet eset yüzünden ağlayanlarla dolu.
hadi birinciye ne demeli millet iyi antivirüsün peşine düşmüşken bunumu gözden kaçırmış.
bu testlerin hepsi palavra,parayla yaptırılıyor.

eset v3de kastrımadığından ve heuristic taraması iyi olduğundan tutuldu ama sonra ne olduysa hem kasmaya hemde işini iyi yapmamaya başladı.
avast v4 den önce berbattı ve ben o ara antivirüs arayışındaydım kullandım memnun kalmadım hemen sildim ama şu 4.8 ve 5. sürümlerinde memnuniyetim had safhada,cıvıtırsa başka bir a.v. bulurum.

Re: En iyi Antivirusler Yarıstı

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2010, 11:16
gönderen armorking
Mse başarılı olmasında ne olsun. Kendi malının ne olduğunu iyi biliyor

Re: En iyi Antivirusler Yarıstı

Gönderilme zamanı: 14 Tem 2010, 13:13
gönderen velociraptor
Avira kesinlikle bes para etmez , sonuclar tamamen yaniltici , temizledigim virüslü Pclerin istisnasiz tamamindaki antivirüs Avira idi