Samsung'un 3D LCD'leri çok iddialı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Samsung'un 3D LCD'leri çok iddialı

Mesaj gönderen uçs » 13 Tem 2010, 12:08

Samsung, C750 LCD televizyonlar ile 3 boyutlu eğlence dünyasını evinize getiriyor.DLNA ağ oluşturma özellikleri ve yeni kristal tasarımları ile bu yeni HD TV’ler, kendi kategorilerinde mükemmeliyetçilik çıtasını yukarıya taşıyor. Yerleşik 3D teknolojisi sunan C750 serisi, 2D görüntüleri 3D formatına dönüştürerek izleyicilere aksiyonun bir parçasıymış hissi veriyor.

Resim

Samsung C750, görüntüleri zenginleştiren HyperReal™ Engine de dahil olmak üzere, görüntü kalitesi ile ilgili bir dizi gelişmeye öncülük ediyor. Ayrıca, C750 LCD televizyonlar da 2010 LCD TV serisindeki diğer televizyonlar gibi yeni Energy Star 4.0 standardının azami tüketim sınırının altında enerji tüketiyor.

Gelişmiş multimedya eğlence platformu

Internet@TV, AllShare içerik paylaşımı ve ConnectShare™ Movie bağlantısı ile Samsung LCD TV, teknolojk açıdan gelişmiş, aynı zamanda da içerik yönünden zengin bir eğlence platformu sunuyor.

Samsung DLNA (Digital Living Network Alliance / Dijital Canlı Ağ Birleşimi) uyumlu cihazlar ile kullanılabilecek AllShare sistemi, Samsung kullanıcılarına farklı cihazlar arasında içerik erişimi, paylaşımı ve yönetimi imkanını tanıyor. ConnectShare™ Movie özelliği, video, müzik ve fotoğraf dosyalarınızı anında TV ekranınızda oynatmanıza ve görüntülemenize olanak sağlıyor. Bunun için tek yapmanız gereken de, dijital cihazlarınızı ConnectShare™ Movie sistemi üzerinden TV setinize bağlamak oluyor.

200Hz’lik Samsung LCD 750 serisinde bulunan yerleşik 3D teknolojisi, LCD HD TV’lerde mükemmel bir 3D deneyimi sunuyor. Blu-ray 3D standartı gibi birçok 3D formatına uyumlu olacak şekilde Samsung tarafından geliştirilen bu sistem ve bir dizi patentli teknoloji, sarmal bir televizyon deneyimi sunmak için tüm renk yelpazesini kullanıyor.

3D Blu-ray oynatıcısı (BD-C6900) ve aktif 3D gözlük ile tüketicilere evlerinde 3 boyutlu sinema keyfini yaşamaları için komple bir çözüm sunan Samsung LCD C750, sadece filmleri değil, televizyonda yayınlanan 2 boyutlu programları, 2D oyun içeriklerini ve 2D DVD’leri de 3D’ye dönüştürüyor.

40 inçlik LE40C750 model Full HD televizyon 3,299 TL fiyatla satılırken, 46 inçlik LE46C750 model Full HD televizyon ise 4,699 TL'den satılıyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla