AOC’nin yeni LED LCD TV serisi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

AOC’nin yeni LED LCD TV serisi

Mesaj gönderen uçs »

Resim

AOC’nin LED teknolojili yeni LCD TV serisi: çekici tasarım ve yüksek kontrast...

Berlin, 23 Haziran 2010 – Marka tedarikçisi AOC, yeni “Addara” serisi ile TV ürün serisini genişletiyor. 47cm/18,5”, 54,6cm/21,5” ve 60cm/23,6” ekran boyutlarına sahip üç model, tasarımı, kaliteyi ve çevre dostu özellikleri bir araya getiriyor. Bu modellerin ultra ince tasarımı, modern ev ortamlarına mükemmel biçimde uyum sağlamalarına olanak tanıyor. Enerji tasarrufu sağlayan LED arka ışık, mükemmel kontrastı ve en derin siyah seviyelerini garanti ediyor.

İlk TV setini 1934’te “Admiral” markası altında piyasaya süren dünyanın önde gelen ekran üreticilerinden AOC, TV pazarında bir yüzyılın dörtte üçünden fazla deneyime sahiptir.

En son teknoloji ve LED arka ışık

4,0 cm’den daha az bir profil ve siyah piyano finisajı ile bu HD modeller şıklığın simgesidir. Bu modeller en gelişmiş, mükemmel uyumlu TV teknolojisine sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan LED arka ışık sadece daha kompakt bir tasarıma olanak vermekle kalmaz, aynı zamanda dengeli bir parlaklık dağılımı, doğal bir renk gösterimi, etkileyici bir kontrasta sahip görüntüler ve derin siyah seviyeleri sağlar.

Eksiksiz bağlanabilirlik

Addara modelleri, çok sayıdaki girişleri sayesinde, çok yönlü ev eğlence seçenekleri için ideal multimedya merkezleridir. HDMI bağlantı noktaları, üstün kaliteye sahip keyifli bir ses ve video deneyimi için Blu-ray oynatıcıları, ses sistemleri ya da oyun konsollarının TV’ye bağlanmasına olanak verir. Dijital fotoğraf makineleri ya da kameralar, USB Sinema arabirimine (USB 2.0) kolayca bağlanabilir.

Etkileyici ses kalitesi

Virtual Surround Sound, sofistike ses işleme motoru sayesinde inanılmaz derecede yoğun bir surround deneyimi sunar.

Çevre

LED arka ışık kullanmanın çeşitli avantajları vardır. Etkileyici bir görüntü kalitesi sunmanın yanında, aynı zamanda çevreci yönlere de sahiptir: cıva içermeyen bir üretim süreci ve normal TV’lerden yüzde 40 daha az güç tüketimi. Çalışır durumdayken zaten ekonomik olan bu modeller, bekleme modunda bir watt’tan daha az enerji tüketir.

Çekici fiyatlara sahip Addara modelleri Haziran ayı sonunda satışa sunulacaktır; önerilen fiyatlar aşağıdaki gibidir:
47cm/18,5“ (L19K097) Önerilen Satış Fiyatı 479.- TRY,
54,6cm/21,5“ (L22K097) Önerilen Satış Fiyatı 556.- TRY,
60cm/23,6“ (L24K097) Önerilen Satış Fiyatı 633.- TRY

Bilgi için: AOC International (Europe) GmbH
Telefon: +49 30 68 40 99 141

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla