Terör Youtube'da

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ultrailker
Megabyte2
Megabyte2
Mesajlar: 1166
Kayıt: 25 May 2006, 19:46
cinsiyet: Erkek

Terör Youtube'da

Mesaj gönderen ultrailker » 01 Şub 2007, 11:18

You Tube bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti. Site sayfa sayfa yeni görüntüler yayınladı.

Milyonlarca insanın hiç çekinmeden videolarını yükledigi You Tube neredeyse bölücü terör örgütü PKK'nın eline geçti. Sitenin bir tam sayfası terör örgütünün prdpagandrasıyla dolu.

You Tube'un denetim sorunu var

Hergün on binlerce videonun yüklendigi YouTube'un belirli bir denetim mekanizması yok. Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sıgınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladıgına dair dava edilmis ve Brezilya hükümeti YouTube'un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemisti.

TEPKİ GÖSTERELİM

Bölücü terör örgütü PKK'nın Türk askerine haince düzenledigi pusu ve saldırıların yanısıra hakaretler ve küfürler içeren görüntülerede izin verdi.
Bu görüntülerin siteden kaldırılması için YouTube'a tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır. You Tube'a tepkinizi göstermek için http://www.youtube.com/contact sayfasına giderek tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz.

Yazacagınız mektup asagıdaki gibi olabilir...

'To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya Karkerên Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately. 'Cevapla