En ucuzu evden cebi aramak

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

En ucuzu evden cebi aramak

Mesaj gönderen uçs » 03 Nis 2010, 11:24

Türk Telekom'un yeni kampanyasıyla evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor.Kampanya kapsamında Türk Telekom müşterilerinden Ev Avantaj tarifelerine sahip olanlar, tüm gün boyunca GSM yönüne yapacakları aramalar için, operatör ayrımı yapmadan, tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruşa konuşabilecekler. Böylece tek arama bazında evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Kampanya, 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Tüm gün boyunca evden cebi aramak 6,5 kuruş
Kampanyaya ilişkin görüşlerini dile getiren Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, “Daha önce, Şubat ayında iki hafta boyunca Evden Cebi Arama Kampanyası’yla, akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye GSM yönüne aramaların dakikasını 6,5 kuruş olarak sunmuştuk. Bu dönemde GSM yönüne aramalardaki trafiğimiz %44 arttı. Müşterilerimizin gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla kampanyanın kapsamını genişleterek, bu defa Ev Avantaj müşterilerimize tüm gün boyunca GSM yönüne aramaları 6,5 kuruşa yapabilme fırsatını getiriyoruz” dedi.

Başvuru ya da taahhüt gerekiyor mu?

Demircan, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kampanya ile toplam iletişim harcamalarında tasarruf imkanı getiriyoruz. Artık tüm aile bireyleri GSM operatörlerinin paket bedellerini ödemek zorunda kalmadan ev telefonundan cep telefonlarını ucuza arama fırsatını yakalıyor. Cep telefonu faturaları ile aile bireylerinin cebinden tek tek, önemli miktarlarda bedeller harcanıyor. Artık bu kampanyalarımızla tek arama bazında baktığınız zaman evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Türk Telekom olarak müşterilerimize değer katan kampanyalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Ev Avantaj müşterilerinin faydalanabilecekleri ve 30 Haziran 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla