Oyuncu Faresi Yeni Siyah Modeli!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Oyuncu Faresi Yeni Siyah Modeli!

Mesaj gönderen uçs » 02 Nis 2010, 11:06

FireGlider Oyuncu Faresi Yeni Siyah Modeli ile sahnede!

Sharkoon Rush FireGlider Siyah Lazer Oyuncu Faresi, 6 programlanabilir tuş, ağırlık ekleyip-çıkarabilme özelliği ve DPI değiştirme tuşuyla beraber geliyor.

2010 Cebit Hannover'da ilk defa görücüye çıkan ve kullanıcıların beğenisine sunulan FireGlider Siyah Oyuncu Faresi, tamamen siyahın büyüsünü ve sadeliğini benimseyen oyuncular için dizayn edildi.

Sharkoon Rush FireGlider Siyah Lazer Oyuncu Faresi; 6 programlanabilir tuş, ağırlık ekleyip-çıkarabilme özelliği ve DPI değiştirme tuşuyla beraber geliyor. Fare yüzeyi yumuşak dokulu ve farenin maksimum kontrolünü sağlayan bileşenlerden üretildi. Özellikle uzun saatler boyu el terlemelerinde kaymayı önlemek amacıyla baş parmağın değdiği yüzey özel çizgili balık sırtı yapısıyla tam kontrol sağlıyor.

Dahili ADNS-6010 Sensör maksimum 3600 DPI çözünürlükte 7080 Frame Rate eşliğinde 20 G hızına doğrudan ulaşabilmektedir. 600-3600 DPI arasında yapılan değişikliklerde, DPI hızına göre değişen LED hızı karanlık ortamlarda oyuncunun yaptığı değişiklilerde hata yapmasını önleyecek şekilde geliştirilmiştir. Ultra sessiz dahili teflon fare ayaklıkları en sert ve hızlı manevraları yapmanıza olanak tanır.

Resim

e kutusu içersinde yer alan dahili ağırlık diskleri; oyuncunun, oynadığı oyun ve belirlediği stratejiye göre fare ağırlığını değiştirmesine olanak tanımaktadır. Farenin alt arka bölümünde yer alan ağırlık değiştirme bölümü, 7 metal disk sayesinde toplam ağırlığın 118 Gram ile 135 Gram arasında değştirilebilmesine olanak sağlıyor.

Resim

Sharkoon FireGlider Siyah Oyuncu faresi, Fare tekerleği dahil olmak üzere 7 tuş ve tekerlek harici programlanabilir 6 tuşuyla birlikte her tuşa Makro ataması yapmaya elverişli biçimde gelmektedir. Fareye entegre dahili hafıza sayesinde oyuncular farelerini farklı bilgisayarlarda kullansalar bile önceden yaptıkları atamaları kullanmaları mümkün olmaktadır. Fare beraberinde gelen yazılım Windows XP, Vista, Windows 7 32 ve 64 Bit sürümleriyle tam uyumludur. Ayrıca kutu içersinde yedek teflon fare ayaklıkları bulunmaktadır.

Resim

Sharkoon FireGlider Siyah Oyuncu Faresi Avrupa Pazarında 24,29€ fiyatından, Türkiye Pazarında ise 29$ fiyat etiketiyle çok yakında seçkin mağaza ve internet sitelerinde yerini alacaktır

Resim

Daha fazla soru ve inceleme ürünü istekleriniz için lütfen www.sharkoon.com adresini ziyaret ediniz.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla