Oyun için biçilmiş kaftan!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Oyun için biçilmiş kaftan!

Mesaj gönderen uçs » 24 Şub 2010, 11:39

Microsoft SIDEWINDER X4 oyun klavyesi ile rakip tanımayın.

Bilgisayar oyunu tutkunları Microsoft’un özel oyun klavyesi SideWinder X4 ile farklı bir kulvarda yarışacak. Kullanıcılar, makro kaydetme, arka plan aydınlatma seviyesini ayarlama ve profil değiştirme gibi ek özellikleri olan bu klavye ile oyunların büyülü dünyasında çok daha hızlı hareket edebiliyor.

Resim

SideWinder X4’ün “anti-ghosting” teknolojsi, oyunculara aynı anda 26 tuşa birden basma fırsatı verirken, oyuncular kendilerini uğraştıran ardışık komutları artık tek bir tuşa yükleyebilecek.

Oyunlar giderek hızlanırken günümüzün oyuncusu daha fazla hız ve performans arayışını sürdürürken geçtiğimiz günlerde Microsoft Hardware tarafından duyurulan becerikli oyun klavyesi SideWinder X4 bütün bu tip sorunların üstesinden geliyor. Anti-ghosting teknolojisi ile 26 tuşa kadar aynı anda basabilme fırsatı sunan Microsoft SideWinder X4, şık tasarımı ile oyunseverlerin vazgeçemeyeceği bir klavye olarak vitrinlerdeki yerini aldı.

Resim

Daha fazla hız ve performans isteyen oyunseverlerin gözdesi Microsoft SideWinder X4, Microsoft bünyesinde en ileri teknolojileri geliştiren Applied Sciences Group (Uygulamalı Bilimler Grubu) tarafından üretildi. Microsoft Eğlence ve Cihazlar Bölümü’ne bağlı bu araştırma geliştirme grubunun teknoloji harikası bu klavyesi, her düzeyden oyun meraklısının, strateji ve aksiyon oyunlarındaki karmaşık tuş kombinasyonlarına çok çabuk hakim olmasını sağlıyor.

Resim

Microsoft SideWinder X4 Klavye, makro kaydı, mod ve profil değiştirme ve arka plan ışık ayarlarını düzenleme gibi gelişmiş oyun özellikleriyle oyuncular, en zorlu oyun seviyelerinde dahi son derece hızlı hareket edebiliyorlar.

Resim

Bilgisayarla en hızlı etkileşim

Optik, elektronik ve yazılım gibi çeşitli disiplinleri kapsayan araştırmaları ile Microsoft Hardware için etkileşimli teknolojiler konusunda araştırma yapan Applied Sciences Group (ASG), uzun bir süredir oyuncuların merakla beklediği anti-ghosting teknolojisi üzerinde çalışıyor. Klavye üzerinde mümkün olduğu kadar çok sayıda tuşa aynı anda basabilmeye imkan veren anti-ghosting teknolojisi, özellikle hızlı ve yoğun komut gönderimine dayalı oyunlarda oyuncunun tüm becerisini ve hızını kullanmasına izin veriyor.

Olağan bir klavyede aynı anda üç tuşa basılabilirken Microsoft’un anti-ghosting teknolojisine sahip SideWinder X4 klavyesinde aynı anda basılabilecek tuş sayısı 26’ya kadar çıkabiliyor. SideWinder X4 üzerinde basılan tüm tuşlar birbirlerinden bağımsız olarak kendi işlevlerini yerine getirdiği gibi, oyunseverler, aynı zamanda oyunların karmaşık tuş kombinasyonlarını olabildiğince hızlı kullanabiliyor. Bu özelliği ile SideWinder X4, günümüzün zorlu aksiyon ve strateji oyunlarında tıkanan bütün klavyelerden çok daha üstün bir performans sergiliyor.

Oyun için biçilmiş kaftan

SideWinder X4 Keyboard, refleksleri ve dikkatiyle en üst seviyeyi hedefleyen oyunseverler için çok gelişmiş bazı özelliklere sahip. Örneğin, oyuncular makro kaydı özelliğini kullanarak oyunda ardışık olarak yaptıkları birçok hareketi tek bir tuşa yükleyebiliyorlar. Böylece oyun süresince hızdan ve zamandan kazandıkları gibi dikkatlerini de dağıtmamış oluyorlar. Yeni otomatik makro tekrarlama özelliği ile SideWinder’da artık tek bir tuşla aynı hareket dizisini defalarca arka arkaya kullanma olanağı bulunuyor.

Mod ve profil değiştirme özelliği ise SideWinder X4 sahiplerine farklı oyunlar için gerekli değişiklikleri yapmalarını ve klavye düzenini kendi isteklerine göre özelleştirmelerini sağlıyor. Ayrıca oyun tutkunları, SideWinder X4 ile geri plan ışığını da arzu ettikleri gibi ayarlayabiliyorlar.

Oyun teknolojisinde yenilikçi ürünlerden biri olan SideWinder klavyeyi geliştiren Microsoft Applied Sciences Group’un (ASG) Microsoft Hardware için çalıştığı projeler arasında Xbox 360 ve Surface teknolojisi de yer alıyor.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla