TURKCELL 3G (Turkcell web sitesinde 3G bölümünü açtı)

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
leone
Byte2
Byte2

TURKCELL 3G (Turkcell web sitesinde 3G bölümünü açtı)

Mesaj gönderen leone »

Resim

3G Hızı ne demek?
3G hayatımıza değer katacak zaman kazandıracak yaşamımıza renk ve eğlence katacak en yeni mobil iletişim teknolojisidir.

3G "3rd Generation" yani 3. Nesil demektir. Teknolojilerde "nesil" aslında bir hız göstergesidir. İkinci Nesil'den sonra gelen 3G de daha hızlı bir mobil iletişimi ifade ediyor. 3G'nin hayatımıza kattığı en önemli yeniliklerden biri onlarca kat hızlı mobil internettir. 3G ile herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç olmadan her an her yerde bilgisayardan ya da cep telefonunuzdan mobil ortamda da ADSL hızında internete bağlanabilirsiniz.

Hız
3 MB lık müzik dosyası 36 dk 13 sn
2 MB lık sunum dosyası 24 dk 85 sn
700 MB lık film dosyası 16 saat 50 dk

İlgili hesaplamalar yapılırken; EDGE şebekesi için hissedilen hızın 100 Kbps 3G şebekesi için hissedilen hızın 2 Mbps olduğu varsayılmıştır.

3G ile hayatımız nasıl değişecek?
1. Her an her yerden 3G hızında internete bağlanırsınız.
2. Cepten normal görüşme fiyatına görüntülü görüşme yaparsınız.
3. Cep telefonundan televizyon seyredersiniz.
4. Ve hayatınızı değiştirecek pek çok yeniliği keşfedersiniz.

3G ne zaman hayatımıza girecek?
Turkcell 3G'yi en yeni ve en hızlı mobil genişbant teknolojisi olan HSPA+ ile Türkiye'de 30 Temmuz'dan itibaren 81 ilimizde aynı anda başlatacak. Müşterilerimize bugün olduğu gibi 3G'de de belli bir yayılım planı dahilinde en geniş kapsama ve en yüksek kaliteyi görüntülü iletişim olanakları sayesinde de en gelişmiş ürün ve servisleri ve en hızlı interneti sunmaya devam edeceğiz.

Nasıl 3G kullanabilirim?
3G'ye Geçmek
3G Destekli Cihaz Sahibi Olmak
Turkcell 3G Kapsama Alanında Olmak

BENCE:
Kullanıma açıldığı an evlerdeki yazlıklardaki ADSL'lerimizi kapatıp 3g teknolojisine geçmeye hazırlanıyruz..
Bana göre müthiş bir uygulama olucak...
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Re: TURKCELL 3G (Turkcell web sitesinde 3G bölümünü açtı)

Mesaj gönderen uçs »

Sayın leone,lütfen kaynak belirtiniz.. :!:
Kullanıcı avatarı
leone
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen leone »

Ben sağdan soldan almıyorum haberleri...
Ayrıca yazıyı okumadığınız nereden belli = TURKCELL 3G (Turkcell web sitesinde 3G bölümünü açtı) türkcell'in sayfasında açıldı bu bölüm..
Bunun için kaynağa ihtiyaç yok ki..!

Ayrca turkcell'in sayfasında yer alan ( Bu sabah açıldı ) haber için başka forum veya başka biryerden almayada gerek yok kendi sitesinde yer aldığı taaa başlıktan belli...

Resim

Bence sizde sağdan soldan haber toparlamak yerine direk kurumların sayfalarına gidin.. Çünkü en doğrusu orada...
Ha yok ben illaki bi link isterim derseniz buyurun http://www.turkcell.com.tr
uçs
Petabyte4
Petabyte4

Mesaj gönderen uçs »

Başka yerden alınan her haber için kaynağa ihtiyaç vardır..ALINTI ibaresi yada kaynak belirtilmezse bu mesaj sahibine ait bilgi olduğu düşünülür..
Ayrıca benim nerden haber aldığım sizi ilgilendirmez..Ben kaynak belirtiyorum ki gerektiğinde o kaynaktan kontrol edilebilsin diye..
Yoksa her önüne gelen işkembeden sallar haber yazarsa verilen haberlerin gerçekliği tartışılır.. :!: :!: