UFO'ya 24 roket attım, düşmedi

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
uçs
Petabyte4
Petabyte4

UFO'ya 24 roket attım, düşmedi

Mesaj gönderen uçs »

Resim

İngiltere, gizli UFO belgelerini açıkladı. Dosyalarda ABD'li bir savas pilotunun 51 yıl önce UFO düsürmek için 24 roket attıgı yer aldı..

İngiliz Savunma Bakanlıgı, yıllardır biriktirdigi "UFO" belgelerinin üstündeki gizliligi kaldırarak, kamuoyuna açtı. Ülke basınında genis yer bulan belgelerde askerler ve pilotlar tarafından görüldügü iddia edilen UFO'ların (Tanımlanamayan Uzay Cismi) hikâyeleri anlatılıyor. Belgelerde en büyük ilgiyi, eski bir ABD savas pilotu olan Milton Torres'in anlattıkları gördü. 77 yasındaki emekli pilot Torres, 1957'de uçan bir cisimle çok yakın temas kurdugunu ve kendisine saldırmasından korktugu UFO'ya 24 roket attıgını söyledi. Torres, amirlerinin "Gördüklerini anlatırsan pilotlugunu iptal ederiz" diyerek tehdit ettiklerini söyledi.

'BİR ANDA KAYBOLDU'

1988'de yasadıklarının bakanlık tarafından kayıt altına alındıgını belirten Torres, izlenimlerini söyle aktardı: "İngiltere'nin dogusunda uçarken karsımda B-52 tipi uçaklar kadar büyük bir cisim belirdi. İnsan eliyle yapılabilecek cinsten degildi. Biraz takip ettim ve uçagımdaki 24 roketi üstüne fırlattım. Ancak hiçbir sey olmamıs gibi radarımda belirdigi gibi bir anda kayboldu."

veteknoloji
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

ben ufolara inaniyorum , bilmedigimiz seyleri yok varsaymak basimizi kuma gömmektir
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

Hangi jet 1957 de 24 tane roket alıyordu hatta simdi bile almıyor ben sahsen inanamıyorum...
Kullanıcı avatarı
modestus
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen modestus »

PeeRLeeSS yazdı:Hangi jet 1957 de 24 tane roket alıyordu hatta simdi bile almıyor ben sahsen inanamıyorum...
inip doldurup havalanıp,atmıstır hahaha.
saka biryana bende dünys dısı varlıklara tereddütsüz inanıyorum ama bu 24 roket isine biz inanmadıysak artık gerisini düsünün.
Kullanıcı avatarı
root
Kilobyte3
Kilobyte3

Mesaj gönderen root »

ufo görüp tas atan masum köylünün bir ileri versiyonudur. 24 roketten sonra pes mi ettigi yoksa roketi bittigi için mi devam edemedigi belirtilmemis, merakla bunun cevabı beklemekteyiz. * ayrıca 24 roketi o uçagın neresine sokmustur ?

süphe yok ki ufo'nun çetesi tarafında saplak manyagı yapılmıs olan ve muhtemelen yogurtsuz bakla yedirilme tehtidinde bulunarak susturulmus kisidir. burdan kendisine bu sualim var;

- essolluesek bu zamana kadar aklın nerdeydi de sustun?

sanık kemigi benim eti sizindir savci bey, çig çig yiyiniz.

uludag sözlükden buldum :D:D:D
Kullanıcı avatarı
MEGASEHİR
Byte2
Byte2
İletişim:

Mesaj gönderen MEGASEHİR »

RedHT yazdı:ufo görüp tas atan masum köylünün bir ileri versiyonudur. 24 roketten sonra pes mi ettigi yoksa roketi bittigi için mi devam edemedigi belirtilmemis, merakla bunun cevabı beklemekteyiz. * ayrıca 24 roketi o uçagın neresine sokmustur ?

süphe yok ki ufo'nun çetesi tarafında saplak manyagı yapılmıs olan ve muhtemelen yogurtsuz bakla yedirilme tehtidinde bulunarak susturulmus kisidir. burdan kendisine bu sualim var;

- essolluesek bu zamana kadar aklın nerdeydi de sustun?

sanık kemigi benim eti sizindir savci bey, çig çig yiyiniz.

uludag sözlükden buldum :D:D:D
evet bu olay usak ta gerceklesmisti abi yok ya inanmayın uzaya yolculuk baslarsa ki bizim kusak yetisemez buna ancak biz yasarız orada oda marsa olur sogktan donarız günübirlik olur heralde