1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

İnternette ucuz tarife yarışı

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2008, 01:51
gönderen Re@lite
İnternette ucuz tarife yarısı

TTNet dısında diger sirketlere de ADSL üzerinden internet hizmeti verme hakkı tanınmasıyla servis saglayıcılar ucuzluk yarısına girdi. İnternet servis saglayıcıları ADSL sirketleri de kota artırarak, yıllık sözlesme yapanlara indirim sunarak ya da ücretsiz modem vererek müsteri kapmaya çalısıyor. Artan rekabet, tüketicinin daha kaliteli internet hizmetini daha ucuza almasını saglıyor.

Türkiye'de internet abonesi sayısı 5 milyonu buldu. Netone Genel Müdürü Cem Çelebiler, büyük genç nüfusa ragmen bu rakamın az oldugunu söyledi. İnternetin öneminin anlasılmasıyla birlikte bu rakamın çok daha büyüyecegini belirten Çelebiler, bunun da sektör için büyük bir potansiyel olusturdugunu kaydetti.

Altyapı yatırımlarına agırlık vererek internet baglantı hızını yükselten Netone Telekom, pazarın önemli oyuncularından biri haline geldi. Türk Telekom ile ortak çalısmalara imza atan ve Turk.net'i satın alan sirket, kampanyalara agırlık veriyor.

Yaklasık 12 yıldır piyasada faaliyet gösteren Netone Telekom, özel telekom sirketleri arasında sürekli büyüyen az sayıdaki firmadan biri. Sabırlı ve ısrarlı davranarak bugünlere geldiklerini belirten Cem Çelebiler, "Zor günler atlattık." seklinde konustu.

Kaynak: www.protestlabs.com

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2008, 09:23
gönderen RealKiss
Bide ADSL Fiyatlari Düsse :)

Gönderilme zamanı: 09 Tem 2008, 09:31
gönderen editci
artık kota kalkmalı bence. kısıtlama psikolojik baskıyı artırıyor.