1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Bilgisayar fuarı açıldı 13 Aralık 2007

Gönderilme zamanı: 14 Ara 2007, 02:42
gönderen uçs
Resim
Bilgisayar fuarı açıldı
13 Aralık 2007 Persembe 16:34
Teknoloji meraklıları haberiniz olsun, fuar basladı, son 3 gün...

Bu yıl 32'nci kez düzenlenen fuar 16 Aralık 2007 aksamına kadar devam edecek.

Türkiye’nin en etkili fuarları arasında yer alan ve ülke ekonomisine kazandırdıklarıyla kendine haklı bir yer edinen COMPEX Uluslararası Bilgisayar Fuarı bu yıl 32’nci kez 13-16 Aralık 2007 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Lütfi Kırdar Fuar Merkezinde bu yıl 32. kez gerçeklestirilen fuarın açılısında konusan Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tolgar Elverici,f uarın teknoloji ve oyun tutkunlarının bir araya geldigi önemli bir platform haline geldigini belirterek, ziyaretçilerin fuar süresince firmaların yeni ürünlerini görme sansı elde edeceklerini söyledi.

Fuarda Intel'in de bir oyun turnuvası ile yer aldıgını ifade eden Elverici, oyun tutkunlarının 1500 metre karelik alanda kurulan oyun alanında yarıstıklarını kaydetti.

Türk Telekom Pazarlama Direktörü Erem Demircan de fuarın Türk Telekom için önemine deginerek, Türk Telekom'un son teknolojilerini bu fuarda sergileyecegini söyledi.

Media Markt Türkiye Genel Müdürü Mustafa Altındag ise Türkiye'ye yeni giren bir marka olarak fuarda olmanın kendileri için önem tasıdıgının altını çizdi.

Konusmaların ardından fuar Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, Media Markt Türkiye Genel Müdürü Mustafa Altındag, Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tolgar Elvereci tarafından açıldı.

Türk Telekom ana sponsorlugunda düzenlenecek fuarda 300’ü askın yerli ve yabancı firma en son teknolojilerini sergileyecekler.

Tüm bilgisayar ve teknoloji tutkunlarının merakla bekledigi GAMEX ise, bu sene de fuarın en iddaalı etkinliklerinden biri.

ALINTIDIR