TTNet ADSL'den arkadaşlıkları pekiştirecek yepyeni

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
Mesajlar: 946
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:12
Konum: Osmaniye
İletişim:

TTNet ADSL'den arkadaşlıkları pekiştirecek yepyeni

Mesaj gönderen PeeRLeeSS » 12 Ara 2007, 12:57

"TTNet ADSL’den arkadaslıkları pekistirecek yepyeni bir kampanya :ÖnerKazan!

Bu kampanyada, hem arkadasını TTNet ADSL ile tanıstıran hem de arkadası sayesinde TTNet ADSL ile tanısan arkadaslar 5 YTL indirim kazanıyor. TTNet ADSL’le tanısanlar, baska arkadaslarını da getirirse, kazanmaya devam ediyor. Kısacası TTNet ADSL kazandırdıkça kazandırıyor.

Katılmak çok kolay:

ADSL abonesi iseniz, buraya tıklayın ve ilgili alana ADSL hizmet numaranızı girin. (ADSL numaranız, faturanızın sol üst kösesinde ‘hizmet no’ olarak yer alan ve 18 ile baslayın 10 haneli bir numaradır. ADSL numaranızı 444 0 375’i arayarak da ögrenebilirsiniz.)
Açılacak penceredeki ilgili alana arkadasınızın ADSL baglatacagı sabit telefon numarasını girerek önerinizi yapın.
Arkadasınızın oturdugu yerde ADSL hizmeti varsa, kampanya için geçerli referans numarası size ve arkadasınıza e-posta ile gönderilecek.
Arkadasınız bu referans numarasıyla Türk Telekom ofislerine giderek ya da internet üzerinden basvurarak aboneligi baslattıgı zaman hem siz hem de arkadasınız 5 YTL indiriminizi kazanacaksınız!
Ayrıca, arkadasınız, TTNet'in birbirinden avantajlı diger kampanyalarından yararlanabilecek. Yeni abone olan arkadasınız da baska arkadaslarını önererek 5 YTL kazanmaya devam edebilecek.

*5 YTL indirimi, arkadasınız ÖnerKAzan referans numarasıyla TTNet ADSL abonesi oldugunda kazabileceksiniz.*Referans numarasının geçerlilik süresi, 31 gündür. *Bir fatura döneminde takvim ayı içinde), en fazla 3 arkadasınızı önerek indirim kazanabilirsiniz. * ADSL abonelik basvurusu, telefon abonesi kisi tarafından yapılmalıdır.* Kampanya, TTNet ADSL altyapı olanaklarıyla sınırlıdır.

Tasınmıstır @uçs
Dert Çekmeye mi Geldik Biz Bu Dünyaya...Cevapla