Tesla kendi giden arabanın beta 9 unu piyasaya sürdü

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Tesla kendi giden arabanın beta 9 unu piyasaya sürdü

Mesaj gönderen velociraptor »

Resim

Tesla, beklenen Full Self-Driving beta 9'u , kullanıcıların daha sürükleyici bir otonom sürüş deneyimi yaşamalarını sağlayan kablosuz bir yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme, Tesla sahiplerinin Otopilot'un gelişmiş sürücü yardım özelliklerini yerel, otoyol dışı sokaklarda kullanmalarına izin veriyor.

Uzun zamandır beklenen bir güncelleme olduğu kesin. Elon Musk, özelliği 2018'de vaat etti ve yine 2020'de piyasaya çıkacağını iddia etti . Bu nedenle, anlaşılır bir şekilde Tesla sahipleri yazılım güncellemesini indirmek için biraz heyecanlılar. Yerel yollarda otomatik sürüş yeteneğinin yanı sıra FSD beta 9 , kabin kamerasının sürücü izlemesine yeni görselleştirmeler ve iyileştirmeler de getiriyor.

Ancak unutmayın – Tesla'nın kendi kendine sürüş modu kusursuz olmaktan uzaktır ve kullanıcılardan gözlerini her zaman yolda ve ellerini direksiyonda tutmaları istenmektedir. Elon Musk'ın kendisinin de belirttiği gibi ... "paranoyak olun."

Kendi kendini süren teknoloji, geçen yıl bir fiyat artışı yaşadı ve ek 8.000 dolardan 10.000 dolara yükseldi. Bitmiş üründen uzak olsa da , aşağıdaki video da dahil olmak üzere FSD beta 9'un ilk izlenimleri olumlu.

Kaynak
https://www.techspot.com/news/90377-tes ... eta-9.html
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Tesla kendi giden arabanın beta 9 unu piyasaya sürdü

Mesaj gönderen shampuan »

Böyle otonom bir arabayı kullanmak istemezdim. Manüel de olsa kullanmazdım. Çünkü program hatası ya da başkalarının kontrolüyle kumandayı ele almayacağına bir garanti yok.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Tesla kendi giden arabanın beta 9 unu piyasaya sürdü

Mesaj gönderen velociraptor »

Bu verileri Uydudan alıyor eğer araba ile Uydu veri alışverişinin arasına biri girebilirse :?: