Yeni nesil Terminatörler hazırlık aşamasında

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4563 kez

Yeni nesil Terminatörler hazırlık aşamasında

Mesaj gönderen velociraptor »

Kullanıcı avatarı
AmbaSSadoR
Kilobyte4
Kilobyte4
Teşekkür etti: 126 kez

Re: Yeni nesil Terminatörler hazırlık aşamasında

Mesaj gönderen AmbaSSadoR »

bizimkiler de mutfak robotu yapip mutlu olsunlar garii (=
Tugtegin
Kilobyte2
Kilobyte2
Teşekkür etti: 1 kez

Mesaj gönderen Tugtegin »

İmam eriklerimiz var : )
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 877 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Bu kadar gözünüzde büyütmeyin bu makineleri bir TOW'luk canları var bunların....

Not:

T.O.W nedir? Cevap, TOW ısı ve harekete duyarlı güdümlü füzelerdir.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

Battlefield 2 oyununda single player oynadığın zaman bu TOW fizelerinden bol bol kullanıyorsun. Roketin dürbününden tanka bakıp ateşliyorsun. Tank ilerliyor... Sen de dürbünle tankı takip ediyorsun. Dürbünü nereye çevirirsen füze o tarafa gidiyor ve güüüüüüm!

Bir de IGLA dediğimiz uçak-savar roketleri var aynı oyunda. Uçağı gördüğün anda bip bip bip biiiiiiiiiiiiiiip diye kilitleniyor. Ateştiyorsun uçak/helikopter nereye giderse sen artık dürbünle bakmana gerek yok gidip kendisi buluyor... Özledim be... :D Akşam evde biraz daha oynıyayım nostalji olsun.
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 877 kez

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Bak sen , sende benim gibi RTS(aynı zamanta Strateji ) oyun severmişsin de haberim yokmuş benim.Benim vakti zamanın da oynadığım ve oyun arşivinde (35 dvd + 6 çift katmalı dvd) ; olanlar

1.Battlefield 1,2,3
2.Call Of Duty 1,2, ve Ek Paket (2'nin uzaltılmış DC versiyonu) (Oyuna sıradan basit ABD askeri olarak 2.Dünya Savaşı rol alıyorsnuz)
3.Sniper Elite 1,2 ve Nazi Zombi Arm
4...... of Honor (oyunun başındaki cümleyi hatırlayamadım) oyunun tüm serisi....(Oyuna Normany Çıkartmasıyla başlayan bir ABD piyadesi olarak başlıyorsunuz.(76.Fox Division (76.Tilki Tümeni))
5.BattlePasific (2.Dünya savaşında ABD hava kuvvetlerinde pilot olarak japonlarla savaşıyorsunuz)
6.Silent Hunter 3,4,5 (İkinci Dünya Savaşında bir alman uboot'un da komutan olarak Atlantik Okyanusunda gemi avlıyorsunuz)
7.Panzer Elite 1,2 (Oyuna 15.Panzer Tümeni ki komutanı Rommel, bir Panter Tankında Tank komutanı olarak başlıyor ölmediğiniz sürece her bölümden sonra rütbe yükseltilerek Tiger ve King Tiger komutanı olarak oyunu müttefiklere teslim olarak oyunu bitirebiliyorsunuz.Oyun da yok yok Belçika Ormanlarından,Rus Steplerine her yerde tankla düşman piyade ve tanklarını avlıyorsunuz.Oyun iyi derece yapay zekaya sahip tek başına hareket etmiyorsunuz daima 5-6 tank oluşan bir ekiple düşmana dalıyorsunuz.)

Yani gördüğün gibi oyun zevklerimiz hemen hemen aynı gibi.....