Israrcı Windows 10............!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3
Mesajlar: 7898
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Türkiye Cumhuriyeti

Israrcı Windows 10............!

Mesaj gönderen trwe » 14 Mar 2016, 21:44

Resim

Yazılım devi Microsoft'un Windows işletim sisteminin yeni versiyonu Windows 10 güncellemesi konusunda artık bir tür takıntı boyutunda ne kadar ısrarcı olduğunu herhalde bütün Windows kullanıcıları gördü. Bu yeni versiyon artık başındaki 'yeni' sıfatını kaybetmek üzere olsa da, firma söz konusu güncelleme taleplerine yepyeni yollarla devam edecek gibi görünüyor. Zira teknoloji devinin kullanıcılarını Windows 10 güncellemesine ikna etmek için yararlandığı yeni şey Internet Explorer için yayınladığı en yeni güvenlik yaması!

Internet Explorer 11'deki yeni sekmeler üzerinden bir 'Windows 10'u edinin' mesajı vermeye başlayan Microsoft bunu da 8 Mart'ta tarayıcıya gelen yeni bir güvenlik güncellemesiyle gerçekleştirdi.

Windows 10 kullanımının yaygınlaşması adına oldukça agresif bir politika izleyen Microsoft, bu konuda yapılan eleştiriler karşısında geri adım atmayı da düşünmüyor. Zira geçtiğimiz günlerde Windows Weekly'ye konuşan firmanın pazarlama müdürü Chris Capossela bu politikalarından taviz vermeyeceklerini ve Windows 10'un benimsenmesine yönelik bu çabalarını devam ettireceklerini belirtmişti.

KAYNAK:CHIP TR

TRWE_2012
SAKARYA 2016
TRWE_2016
FEDAKARLIK OLMADAN ZAFER OLMAZ....!
-----------------------------
LINUXMASTER 2018
ZAFER'E GİDEN YOL,FEDAKARLIKTAN GEÇER...!
-----------------------------
BATTALGAZİ 2023
Heaven to My Friend, Hell to My Enemy ....!Cevapla