Microsoft Windows RT Dönüş Yolunda......!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Moderator
Moderator
Mesajlar: 9638
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Orion Takımyıldızı-Bertuna Planet

Microsoft Windows RT Dönüş Yolunda......!

Mesaj gönderen trwe »

Resim

Microsoft'un Windows 10'un yayınlanmasıyla birlikte sonlandırdığı işletim sistemlerinden biri olan Windows RT, ortaya çıkan bir habere göre Windows 10 RT olarak geri dönüyor.

Bilindiği gibi Windows RT, Microsoft'un 2012 yılında ARM altyapısını kullanan işlemcilere uygun çözümüydü. Windows Mağaza'dan edinilebilecek Office RT gibi diğer uygulamalarla birlikte, Surface RT, Surface 2 ve Nokia Lumia 2520 gibi cihazlarda kullanılabiliyordu. Şimdi Device Guard'da ortaya çıktığına göre Microsoft, Windows RT'ye, Windows 10'la birlikte bir kez daha hayat verebilir. Bu gelişme kuşkusuz Windows RT fanları için umut verici. Ancak öte yandan Microsoft tamamen farklı bir şeyin de peşinde olabilir; altından ne çıkacağını şimdiden kestirmek güç....Eğer olur da bu haber doğru çıkar ve Windows 10 RT işletim sistemi gelirse, bu aynı zamanda Windows 10 RT'li yeni tablet ve PC'lerin geleceğine de işaret.....


KAYNAK:CHIP TR


TRWE_2012
ADAPAZARI 2016
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.

Cevapla