PC'nin en iyi yarış oyunu konsolları gözüne kestirdi!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3
Mesajlar: 7912
Kayıt: 25 Eyl 2013, 13:38
cinsiyet: Erkek
Konum: Orion Takımyıldızı-Bertuna Planet

PC'nin en iyi yarış oyunu konsolları gözüne kestirdi!

Mesaj gönderen trwe »

"Binlerce lisanslı aracımız, pistimiz veya araçları biriktirebileceğiniz bir kariyer modumuz yok. Assetto Corsa'da araçları biriktirmez, onları sürersiniz."Assetto Corsa'nın arkasındaki küçük ama tutkulu stüdyo Kunos Simulazioni'nin lideri Marco Massarutto'nun eserleri hakkındaki görüşleri tıpkı yukarıdaki gibi, gayet net. Netkar Pro ile tanıdığımız, son kullanıcı bazında olmasa bile ticari simülasyonlar konusunda ciddi bir başarıya ulaşan Kunos'un, geçtiğimiz yılın sonunda piyasaya çıkan son oyunları bilindiği gibi biz dahil tüm basından çok yüksek puanlar almış ve Project CARS gibi güçlü bir rakibi bile gölgede bırakmayı başarmıştı.Peki bu nasıl mümkün oldu? Çıktığı gün bile bitmiş bir proje diyemeyeceğimiz, hava şartlarının olmadığı, az sayıda otomobil ve kısıtlı sayıda piste sahip bir yapım nasıl oldu da bu kadar tutuldu?Öncelikle aslan payını Assetto Corsa'nın fiziklerine vermemiz gerekiyor. Özellikle direksiyon setiniz varsa tadına doyamayacağınız (Araç sürmek zor değil, rekabetçi sürüş yapmak zor.) fizikler ile bize ulaşan oyun muhteşem netcode'u sayesinde lag yaşamadan harika yarışlara imkan sağlıyor ve kitlesinin de genellikle bilgili ve düzgün tiplerden oluştuğunu düşünürseniz bu keyfi kaçıracak pek fazla etmen de mevcut değil.

Oyunun şimdiye kadar 3 DLC'si çıktı ve toplam 25tl gibi cüzi bir bedel ile 15 civarında yeni aracı oyuna eklemiş durumda. Ayrıca oyunun mod desteği inanılmaz. Daha şimdiden yüzlerce pist ve binlerce araçtan oluşan bedava bir mod havuzu oluşmuş durumda ve araç sayısının azlığını bu açıdan eksi olarak göstermek de pek gerçekçi bir yaklaşım sayılmaz.Oyun 22 Nisan 2016'da PS4 ve Xbox One için geliyor ve bu süreçte aşağıda gördüğünüz canavar, yani Ferrari FXX K'da oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

KAYNAK:LEVEL ONLİNE


TRWE_2012
SAKARYA 2016
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.

Cevapla