1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Call of Duty: Black Ops III'tan rekor gelir

Gönderilme zamanı: 13 Kas 2015, 11:50
gönderen velociraptor
Resim

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan ve oyunseverlerden yoğun ilgi gören Call of Duty: Black Ops III üç gün gibi kısa bir sürede rekor gelir elde etti.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulan Call of Duty: Black Ops III yapımcısının yüzünü güldürdü. Treyarch tarafından üç yıl boyunca geliştirilme sürecinden geçen ve Activision Blizzard tarafından yayımcılığı üstlenilen Call of Duty: Black Ops 3'ün uzun bir süre geçmeden ilk üç gün içerisinde elde ettiği gelir rakamı açıklandı.

Resim

YARIM MİLYAR DOLARI GERİDE BIRAKTI

Activision tarafından paylaşılan bilgilere göre Black Ops 3, çıkışından sonraki ilk üç günde toplamda 550 milyon dolardan fazla gelir sağlayarak son yılların en iyi Call of Duty oyunu oldu.

Resim

OYUNUN HİKAYESİ

Hikaye modunda kayıp kardeşlerinizi bulmak için yeni Soğuk Savaş’ın kızgın bölgelerine gideceksiniz. Oyuncular hikaye modunu tek başlarına veya birlikte oynayabilecek ve savaş sırasında sürekli olarak istihbarat ağına ve silah arkadaşlarına bağlı olacaklar.

Çokluoyuncu modundaki yeni ivme-bazlı zincirli hareket sistemi sayesinde oyuncular ortamlarda akıcı biçimde hareket edebilecek ve kontrollü biçimde zıplayıp kayabilecekler. Black Ops III çokluoyuncu modlarındaki yeni Uzman sistemi sayesinde oyuncular 9 ayrı karakterin silahlarında ve yeteneklerinde ustalaşabilecek ve ilerleme sistemi sayesinde kendilerini geliştirebilecekler.

Resim

Zombies mod “Shadows of Evil” 1940’ların kurgusal Morg Şehrinde geçen ayrı bir hikayeye sahip olacak ve bu korku hikayesinde bir kadın, bir sihirbaz, bir detektif ve bir boksör başrolde olacak.

http://www.hurriyet.com.tr/call-of-duty ... r-40013144

Re: Call of Duty: Black Ops III'tan rekor gelir

Gönderilme zamanı: 13 Kas 2015, 13:42
gönderen Ond3rkor
umarım hiç bişey değiştirmeden gine sunmamıştırlar 2-3 oyundur hep aynı şeyler.Boyutlarıda makul tutsalar çok güzel olcak ama allah bılır kaç gbdir.

Re: Call of Duty: Black Ops III'tan rekor gelir

Gönderilme zamanı: 13 Kas 2015, 17:18
gönderen velociraptor
bence sen biliyorsun :) - halloween bölümünden hemde