Son dakika ADSL çöktü!!!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Son dakika ADSL çöktü!!!

Mesaj gönderen daddy_cool »

11 agustos saat 13.30 itibarı ile ttnet yurtdısı çıkıslarından çogu asırı yüklenme yüzünden down olmustur.

Yurtdısı çıkıslarda hat durumları
Rapor:
Seabone (uk)down-kullanılamıyor
telia int (hu)248ms zayıf
sprintlink (us)down-kullanılamıyor
Cable & Wireless (us)down-kullanılamıyor
telia int (uk)119ms orta

NOT: Arkadaslar 2 gün öncesini haberi ama bugün de hala devam ediyor.YAzıklar olsun sana TTNet. :evil: :evil: :evil: :evil:
Al iste ben bu sekil olacagını biliyordum.Senin alt yapın yokken niye gidipte 256 yı 1024 yapıyon.Salak herif :evil: :evil: :evil: Bari 512 yapsaydın. :evil: :evil:
1024 oldu diye millet asırı yüklendi tabi internete sonra olcagı buydu.Bu gün çogu yere ya giremedim ya da Dial-Up hızıyla girdim.Bu forum yine iyi o kadar yavas degil.Ama baska yerler rezillik.Sizlerde nasıl peki durum??Burda berbat ötesi.Al iste.Bu TTNet serefsizi hem bir tarafı küstürüyo hem de 256 yı 1024 yapıp bütün herseyi bomb...k ediyo. :evil: :evil: :evil: Bu TTNet serefsiz in ta kendisi.Ulan okuz herif bari digerlerinin kotasını da yükselt de bi ise yarasın Alt yapının çökecegi zaten belliydi bari diger müsterilere de bi fırsat ver de onlar da kotalarının yettigi kadar bisey çekebilsinler. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
suan Rapid den Level3 den eskiden 120 ile download yaparken 5-6 ile anca yapabiliyorum. :evil: :evil:
Sinirden kuduruyorum yaaa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Güzel bir mail atacam birazdan TTNete de bari görürse ne biliyim alt yapısının çöktügünü anlar belki.
Nyse kusura bakmayın arkadaslar amacım bu haberi size vermekti ve bu sorunun sizleri de etkileyip etkilemedigiydi ama konu TTNet olunca biliyorsunuz kendimi tutamıyorum. :evil: :evil: :evil: [/b]
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

allah sabirlar versin , yabanci müdürümüz , bilgileri yabancilara asirirken cökertmistir kesin :evil:
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen daddy_cool »

Bide bu salaklar Alt yapılarının çöktügünün bile farkında degildir haa :evil: :evil: Onlar sadece para devamlı olarak geliyormu yoksa gelmiyor mu(yani milleti soymaya devam ediyomuyuz yoksa edemiyomuyuz) diye anca onun farkına varabilirler.

Ayrıca sanırım bölge bölge çogu yeri etkilemis bu durum.Herkesin hızı normalden çook düsük.Adamın bitanesi 4 MBit almıs adam 30 la anca download yapabiliyomus.Bunun olacagı belliydi ki.
Kullanıcı avatarı
Ensatech
Megabyte2
Megabyte2
Teşekkür etti: 53 kez

Mesaj gönderen Ensatech »

:evil: Evet anca onu düsünürler

Açılıs sayfam olan googleda birkaç kez görüntülenemedi bende neden diyodum çıktı ortaya 2 gündürde nette degildim simdi ögrendim

San francıssco server
Last Result:
Download Speed: 689 kbps (86.1 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 142 kbps (17.8 KB/sec transfer rate)

Washington dc
Last Result:
Download Speed: 851 kbps (106.4 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 195 kbps (24.4 KB/sec transfer rate)

Görünüse göre kotalılara yapılan Hızınız düsmedi (asmaya devam) :evil: :evil:

http://www.speakeasy.net/speedtest/
Kullanıcı avatarı
artung
Kilobyte1
Kilobyte1

Mesaj gönderen artung »

Allahım biz Türk adsl kullanıcılarına sabır ver,yardım et.Ancak isimiz sana kaldı imdat eyle.
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3

Mesaj gönderen Bekir 65 »

velociraptor yazdı:allah sabirlar versin , yabanci müdürümüz , bilgileri yabancilara asirirken cökertmistir kesin :evil:
aynen de öyle adminim.