İstanbul internetin yeni üssü haline geliyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Mesajlar: 30528
Kayıt: 14 Mar 2006, 02:33
cinsiyet: Erkek

İstanbul internetin yeni üssü haline geliyor

Mesaj gönderen velociraptor » 20 Eyl 2012, 11:47

Resim

Turkcell Superonline, iki yeni uluslararası işbirliğine daha imza attı ve dünyanın önde gelen Tier-1 telekom operatörlerinden Deutsche Telekom ve Amerikalı Inteliquent ile de işbirliği anlaşması yaptı.

Dünyanın önde gelen operatörleriyle doğrudan erişim anlaşmaları yaparak internette ülkeler arası sınırları kaldıran ve “vizesiz internet” dönemini başlatan Turkcell Superonline, İstanbul’u internetin yeni üssü haline getiriyor.

Türkiye’nin komşularının sınırlarına kadar genişleyen internet ağı ve sınır bağlantıları üzerinden Avrupa, Kafkasya, Asya ve Ortadoğu arasındaki telekomünikasyon hizmetleri ve transit data trafiğinin taşınmasında önemli rol oynayan Turkcell Superonline, İran, Irak, Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs gibi bölge ülkelerinin internet erişim ihtiyaçlarını karşılayan kritik bir operatör konumuna geldi.

Turkcell Superonline, uluslararası işbirlikleri ve bağlantılarının artmasıyla Türkiye’nin internette Avrupa’yı, Asya’yı ve Uzakdoğu’yu birbirine bağlayan bir köprü olmasını sağlamayı amaçlıyor.
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you freeCevapla