Vista DVD'si üzerindeki adamlar kim?

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
daddy_cool
Megabyte3
Megabyte3

Vista DVD'si üzerindeki adamlar kim?

Mesaj gönderen daddy_cool »

Resim

Kwisatz isimli biri tarafından Windows Vista DVD'si üzerinde üç tane adamın resmi kesfedildi. Bu adamlar kim? Bill Gates bu adamlar ve resim hakkında bir bilgiye sahip mi?

Bu günlerde internet ve bilgisayar çevrelerinde bu garip durum konusuluyor. Bugüne kadar Microsoft CD'leri veya DVD'leri üzerinde rastlanmadık bir olay. Sadece bir espiri, saka veya kendini begenmislik olarak algılanabilecek bu durum herkesçe hos görülsede bu adamların kim oldugu sorusu kafaları kurcalamıyor degil.

Kwisatz sahip oldugu Nikon 5700 fotograf makinesiyle elinden geldigince DVD'ye zoom yapmıs bulunuyor. Kisilerde ortada. Aynı zamanda DVD baskısının üzerinde bu adamların resmi dısında baska holografik resimler oldugunada sahit olmus, fakat onların ne tarif ettigi konusunda tam bir bilgiye sahip olamamıs.
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3

Re: Vista DVD'si üzerindeki adamlar kim?

Mesaj gönderen Re@lite »

ürperdim burda :evil:
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
İletişim:

Re: Vista DVD'si üzerindeki adamlar kim?

Mesaj gönderen Kripteks® »

Biri Çekirdek Bay Kernel digeri Tıpı Birincilik ile bitirmis Dr.Watson

üçüncü kisi kim çıkartamadım ama sanırım 3. kisi sistem kütügünün temizlik düzen harddiski toparlayan çekip çeviren birlestirici kisi oldugunu tahmin ediyorum
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

Resim
Kullanıcı avatarı
HERZLOS
Byte3
Byte3

Mesaj gönderen HERZLOS »

Vista nın ram alımlarını artırması normaldi ama simdide mikroskop alımlarınımı artıracak acaba hahaha hangi firmayla anlastı çok merak ettim hahaha
Kullanıcı avatarı
PeeRLeeSS
Megabyte1
Megabyte1
İletişim:

Mesaj gönderen PeeRLeeSS »

ahmet20071985 yazdı:Vista nın ram alımlarını artırması normaldi ama simdide mikroskop alımlarınımı artıracak acaba hahaha hangi firmayla anlastı çok merak ettim hahaha
NIKON 5700 kamera ile anlasmısa benziyor hahaha