Evlere IP Güvenliği

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Bekir 65
Megabyte3
Megabyte3
Mesajlar: 1322
Kayıt: 11 Nis 2006, 22:05
cinsiyet: Erkek
Konum: Beyond Mainstream..

Evlere IP Güvenliği

Mesaj gönderen Bekir 65 » 14 Tem 2007, 15:21

Evlere İnternet Kameralı Güvenlik

D-Link IP güvenlik kamerası, kisi ve kurumlara kablosuz güvenlik izleme imkanı sunuyor.

Resim

İletisim ve tüketici elektronigi alanında faaliyet gösteren Neotech, Türkiye pazarına yepyeni bir ürün sunmaya hazırlanıyor. Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan D-Link 10x optik zoom'lu ve IP (İnternet Protokolü) tabanlı güvenlik kamerası, kurumsal ve bireysel kullanım için ideal bir çözüm saglıyor. Baska bir deyisle ürün, hem güvenlik ihtiyacı duyan kurumlara, hem de çocugunu izlemek isteyen çalısan ebeveynlere hitap ediyor. Ürünün KDV hariç satıs fiyatı 199 dolar.

D-Link güvenlik kamerası, evinde kablosuz ADSL baglantısı olan herkese, hiçbir kablolamaya ya da bilgisayara gerek duymadan, kamerayı evin uygun bir kösesine konumlandırarak, birkaç dakika içinde evi İnternet'ten sesli olarak izleme imkânı saglıyor. İzleme yapılacak bilgisayara bir program yüklenmesi gerekmiyor. Kameranın çektigi görüntüler, Internet Explorer olan herhangi bir bilgisayardan seyredilebiliyor.

Ürünün 10x optik zoom özelligi sayesinde çok detaylı ve kaliteli görüntü alınabiliyor. Ayrıca Pan/Tilt özelligiyle, kamerayı yatay ve dikey olarak istenen noktaya odaklamak için İnternet üzerinden hareket ettirmek mümkün oluyor. Hareket sensörü, bir hareket oldugunda kayda baslıyor, resim çekip e-posta gönderiyor ya da mevcut bir alarm sistemini harekete geçiriyor.

Paketin içinden çıkan ücretsiz kayıt ve izleme yazılımıyla, 16 kamera aynı ekranda izlenebiliyor ve kayıt edilebiliyor. Kayıt ve İnternet'ten izleme için herhangi bir ek donanım gerekmediginden, kullanıcılara ciddi bir maliyet avantajı sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için:
Neotech
Web: http://www.neotech.com.tr
Tel : 0 212 331 21 71

AlintidirCevapla