Evinize Ritim Katın

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ilkeryilmaz
Byte4
Byte4

Evinize Ritim Katın

Mesaj gönderen ilkeryilmaz » 16 Haz 2007, 21:08

yeni giren mikro müzik setleri Z-777 ve Z-888 ile MP3 çalarınızdaki parçaları dinleyebilir, subwoofer’a baglayarak gece eglencelerini evinize tasıyabilirsiniz.

Vestel, USB girisli yeni mikro müzik setleriyle evde müzik dinleme keyfini doruga çıkarıyor. Mavi LCD ekranı ve incecik tasarımıyla dikkat çeken çok fonksiyonlu Vestel müzik setleri, hafıza kartı girisli ve USB girisli olmaları sayesinde MP3 çalarlarda ve tasınabilir belleklerdeki müzik parçalarını da dinleme olanagı saglıyor. Vestel ailesinin yeni üyeleri, CD, yazılabilir CD ve MP3 formatlarını da destekliyor.

Vestel mikro müzik setleri ses özellikleriyle de bir adım öne çıkıyor. Müzigine derinlik ve zenginlik katmak isteyenler, Vestel mikro müzik setinin dahili subwoofer çıkısına herhangi bir aktif subwoofer baglayarak eglencenin ritmini evinde yasayabiliyor.

Z-777 modelindeki özelliklere ek olarak, Z-888 modelinde, hafıza kartı belleginde kayıtlı bulunan MP3 dosyalarını çalabilen bir giris bulunuyor. SD ve MMC tipi hafıza kartları ile uyumlu olan bu giris, cep telefonunda SD kart ile dinlediginiz parçaları evde aynı kart aracılıgıyla müzik setinden dinleme olanagı saglıyor.

Duvara monte edilebilen Vestel mikro müzik setleri, mavi LCD ekran ve incecik tasarımlarıyla mekânlara sıklık katıyor.