Telekomdan yeni evliye telefon kampanyası :D

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Re@lite
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 548
Kayıt: 28 Oca 2007, 22:24

Telekomdan yeni evliye telefon kampanyası :D

Mesaj gönderen Re@lite » 15 Haz 2007, 03:58

Resim

Telekom’dan yeni evliye telefon

Türk Telekom, Evlilik Kampanyası ile 15 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasında evlenen çiftlerin telefonlarını ücretsiz baglıyor. Kampanya kapsamında ev telefonlarından SMS atma özelligine sahip Panasonic marka telefon verilecek ve 300 SMS hediye edilecek.

Türk Telekom, evliliklerin arttıgı yaz döneminde, evlerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan ev telefonlarını çiftlere ücretsiz olarak sunuyor. Ucuz ve kesintisiz iletisim fırsatı saglayan ev telefonlarının imkanlarından yeni evli çiftlerin de faydalanması için Evlilik Kampanyası düzenliyor.

15 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasında evlenen çiftlerin yararlanabilecegi bu kampanya kapsamında yeni evli çiftlere Türk Telekom’un ev telefonlarından SMS atma özelligine sahip 100 YTL degerinde Panasonic marka bir telefon verilecek. Bunun yanında ister ev ve is ister cep telefonlarına gönderim yapmalarını saglayan 300 adet SMS de evlilik hediyesi olarak veriliyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILACAK?

Evlilik cüzdanı ve nüfus cüzdanı ile Türk Telekom yetkili merkezlerine basvuran çiftler, hemen Panasonic telefonlarını alabiliyor ve ücretsiz bir biçimde evlerine telefon baglatabiliyor. Bunun için 24 aylık bir sözlesme imzalamak ve bu telefonu baskasına devretmemek üzerine bir taahhüt vermek gerekiyor. Bu süre zarfında çiftler, StandartHatt, KonuskanHatt veya sirketHatt’ın avantajlı tarifelerinden herhangi birinden faydalanabiliyor.

Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında yeni evli çiftler, 15 Mayıs’tan sonra evlenmis ve evlerine telefon baglatırken zaten bu ücreti vermislerse baglantı ücreti bir sonraki faturalarından otomatik olarak düsülüyor.

Kaynak:NTVKullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Mesajlar: 3755
Kayıt: 12 Ara 2006, 12:44
cinsiyet: Erkek
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Re: Telekomdan yeni evliye telefon kampanyası :D

Mesaj gönderen Kripteks® » 15 Haz 2007, 11:47

geçsin bunlar ttnet...
Tabular Yıkılmaz

Cevapla