GTA IV (Grand Theft Auto 4)

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Mesajlar: 3755
Kayıt: 12 Ara 2006, 12:44
cinsiyet: Erkek
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

GTA IV (Grand Theft Auto 4)

Mesaj gönderen Kripteks® » 04 Haz 2007, 06:11

İlk tanıtım filminin 29 Mart'ta çıktıgı GTA IV'ün, 16 Ekim 2007'de Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkacagı duyuruldu. 1 Nisan 2007'deki açıklamada ise oyunun Nintendo Wii oyun konsolu içinde çıkacagı duyuruldu. Ancak Wii'nin Xbox 360 ve PS3'e göre daha mütevazi grafik gücü muhtemelen eski GTA motorunun kullanımıyla detayları etkileyecekken, bazı özelliklerin (hareketli kontrolle beraber) sadece Wii sürümü GTA IV için yapılacagı duyumlardan.

Dördüncü serinin ilk oyununda oynanacak karakterde belli oldu. Rus aksanlı bir göçmenin Amerika'ya gelmesiyle baslayan hikayenin kısa tanıtım filminde New York sehrinin bilinen yerleri göze çarpıyor (Özgürlük Heykeli, Times Meydanı gibi). Oyun Rockstar Advanced Game Engine (RAGE) motorunu kullanacak. Rockstar'ın açıklamasına göre kısa tanıtım filmi gerçek zamanlı olarak oyun içerisinden alınmıs. Gözükene göre yüksek detaylı grafikler bilgisayar sürümü için hızlı bir sistem gerektirecek.

Grafik detayının arttırılmasının yanında sehir hayatı daha karmasık ve dolayısıyla gerçege yakın olacak. New York sehrine olan benzerlik ise oyundaki asırı suç egilimi nedeniyle burada yasayanları üzmüs.

GTA serilerinde özellikle 3D görünüme geçildikten sonra birbirinin aynı karakterleri yolda sıkça görmek canınızı sıkmıssa, GTA IV'de karakter bollugu ve detaylarla bunun asılacagını belirtelim.

1 dk 3 saniyelik videoda karakterimizin söyledigi sözler su sekilde: "Life is complicated; I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here, things will be different". Anlasılan o ki, hayatı anlasılması güç bulan karakterimiz pekçok kötü ise bulasmıs ve Amerika'daki yeni yasantısında hayattan degisik birseyler bekliyor.

Trailer İzle

Süper birsey bu.......yine dünyanın bir numarası olacakhttp://ufalt.com/25xo6

Alıntıdır

Saygılarımla
Tabular YıkılmazKullanıcı avatarı
root
Kilobyte3
Kilobyte3
Mesajlar: 450
Kayıt: 14 Ara 2006, 14:50
cinsiyet: Erkek
Konum: Killing capitalists since 1947
İletişim:

Mesaj gönderen root » 14 Ara 2007, 17:37

ResimResimResim

R
ockstar Games GTA IV'ü erteledigi tarihten beri GTA IV cephesi büyük bir sessizlige gömülmüstü. Serinin hayranlarinin sitelere yeni bir bilgi içinin akin ettigi su siralar Rockstar Games oyunumuzun tanitim kutularini dagitmayi uygun görmüs. Bu kutularin sadece tanitim amaçinli oldugu, oyun satisa çinikarildiginda kapagin tamamlanmis versiyonunun görücüye sunulacagi bildirildi. simdilik bu tanitim kutularina bakmakla yetiniyoruz. Yakinda GTA IV'ün sessizligini bozacagini umarak huzurlarinizdan ayriliyorum.
Pc icin cikmasini sabirsizlik ile bekliyorum :D

Kullanıcı avatarı
Kripteks®
Terabyte1
Terabyte1
Mesajlar: 3755
Kayıt: 12 Ara 2006, 12:44
cinsiyet: Erkek
Konum: Pc Hekimi 24 Saat Online ım Sorunlarınızın Çözümü İçin
İletişim:

Mesaj gönderen Kripteks® » 14 Ara 2007, 22:15

pc ye çinikmicak filan diyorlar böyle bir angutlugu kimse kaldiramaz g.boklu xbox a ps3 e çinikicak 1 milyarlik ekran karti takilan pc me çinikmicak ha gta oynayamicam ha davalik oluruz be
Tabular Yıkılmaz

Kullanıcı avatarı
Sawyer
Kilobyte2
Kilobyte2
Mesajlar: 319
Kayıt: 21 Nis 2006, 15:46
Konum: KOSOVA
İletişim:

Mesaj gönderen Sawyer » 15 Ara 2007, 13:22

Oynayan war mi acaba?
HERKES EFENDİ OLACAK!!!!

Cevapla