Son model motosikletler

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
%TuNcAy%
Kilobyte4
Kilobyte4
Mesajlar: 673
Kayıt: 04 May 2006, 21:20
cinsiyet: Erkek
Konum: Hollanda
İletişim:

Son model motosikletler

Mesaj gönderen %TuNcAy% » 18 Oca 2011, 20:50

Resim


ABD'nin başkenti Washington'daki Uluslararası Motosiklet Fuarı, motor tutkunlarını bir araya getirdi.

Başkent ve çevresinden her yaştan ziyaretçinin akın ettiği üç günlük fuarda, farklı markalarda birbirinden yeni yüzlerce model görücüye çıktı. Yarışma, hediye çekilişleri gibi çeşitli eğlenceli aktivitelerin de yer aldığı fuarda, eski motosikletlerin sergilendiği bölümlerde katılımcılara nostalji turu yaptırıldı.

Her yaşta, her zevke uygun motosikletlerin bulunduğu fuarda, en çok eğlenenler her zamanki gibi çocuklar oldu. Çocuklar, yalnızca kendileri için tasarlanmış modelleri değil, tüm motosikletleri deneyerek, geleceğin motorcuları olduklarının sinyallerini verdi. Deri ceketleri ve motor kıyafetleriyle fuara gelen motor tutkunları da modelleri denemek için kuyruklar oluşturdu.

-TEKNOLOJİ VE SANAT BULUŞTU-

Fuarda sadece teknoloji değil, sanat da sergilendi. Motosiklet dizaynı yapan sanatçıların motorların üzerine yaptıkları birbirinden ilginç süslemeler büyük ilgi topladı.

Özellikle ünlü hip-hop şarkıcısı Jay-Z'nin portresinin resmedildiği model, Afro-Amerikalıların yoğun ilgisini gördü. Bazı motosikletlerin üzerlerine, kullanıcılarının kendi portrelerini resmetmesi dikkati çekti.

Fuarın en ilgi çeken bir diğer bölümü de motor şovu oldu. Yüzlerce katılımcının ilgiyle izlediği şovda, motosikletçilerin riskli sürüş denemeleri izleyenleri büyüledi.Cevapla