Enerji şirketlerine özel enerji tasarrufu

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Enerji şirketlerine özel enerji tasarrufu

Mesaj gönderen uçs » 06 Ara 2010, 11:32

Resim

Dassault Systèmes ENOVIA CPM Yazılımı ile enerji şirketleri artık risklerden uzak iş yapabiliyor.

Dassault Systèmes tarafından geliştirilen ENOVIA Proje Sermayesi Yönetimi (CPM) yazılımı enerji şirketlerinin daha az maliyetle yatırım gelirlerini artırmalarını sağlıyor.

Şirketler ENOVIA CPM yazılımı ile risk yönetimi, ihale yönetimi ve program yönetimi gibi pek çok konuda düzenleme yapma imkanına sahip bulunuyor. Şirketlerin üretimlerini arttırırken maliyetlerini de iyi bir planlamayla düşürülebilmelerini sağlayan CPM aynı zamanda teknik belgeleme ve içerik yönetimi doğruluğunu geliştirmeyi, küresel zincirde iş akışını ve iletişimi arttırarak; kullanıcılara doğru bilgiye doğru zamanda ulaşma kolaylığı sağlayıp projelerini zamanında ve uygun fiyatlarla hayata geçirmelerini sağlıyor.

Endüstriyelleşmiş ülkelerde enerji desteği garanti altında olduğundan dolayı enerji konusunda bir sıkıntı yaşanmazken gelişmekte olan ülkelerde enerji ekonomik güçlenmeyi ve yüksek yaşam standartlarını da beraberinde getiriyor. Hem tüketicinin isteklerini karşılayıp hem de kar etmeye çalışan enerji firmaları ENOVIA CPM yazılımı ile sermaye masraflarını azaltıp yatırım karlılığını arttırabiliyor.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla