Paramızı geri istiyoruz!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Paramızı geri istiyoruz!

Mesaj gönderen uçs » 29 Kas 2010, 11:35

Satış rekorları kırmasına rağmen yoğun şekilde eleştiri de alan oyunda ipler koptu.Call of Duty serisinin son oyunu olan Black Ops'un çıktığı günden itibarebn satış rekorları kırması ve bu başarısını devam ettirmesine rağmen oyunu satın alanlardan yoğun bir şekilde eleştiriler gelmeye devam ediyor.

Resim

Son olarak oyunun PlayStation 3 versiyonunun XBox 360 versiyonuna göre çok daha kötü grafiklere sahip olduğu, Xbox 360'taki pek çok pek çok özelliği içermediği ve yazılımsal problemler sebebiyle çok sayıda hata içerdiği yönünde aynı fikirde olan oyuncular bir araya gelerek imza kampanyası başlatı.

Xbox 360 versiyonuyla aynı ücreti vermiş olmalarına rağmen mağdur olduklarını düşünen PlayStation 3 kullanıcıları paralarını geri istiyorlar! Bu amaçla oluşturulan internet sayfasına bırakılan imza sayısı ise kısa sürede 5000'e yaklaştı.

Oyunun grafiklerinin bir önceki versiyon olan Modern Warfare 2'den bile kötü olduğunu düşünen PlayStation 3 oyuncularının "paramızı geri istiyoruz" şeklindeki isyanına yapımcı firma Activision kulak verecek mi? Hepberaber bekleyip göreceğiz...

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla