Casper kuru dondurdu

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Casper kuru dondurdu

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Casper Bayramda Kuru Dondurdu..1$=1.19 TL

Türkiye’nin lider bilgisayar üreticisi Casper çok avantajlı bir kampanya ile bayram arifesinde tüketicileri hayallerinde ki teknoloji ile buluşturuyor. Kampanya dâhilinde 1$’ı=1.19 TL’den sabitleyen Casper, fısıltıdan daha sessiz çalışan Super Silent Teknolojili yeni Nirvana desktop ve yüksek performanslı Casper Nirvana notebook serilerine uygun fiyata sahip olma fırsatı sunuyor.

Lider bilgisayar üreticisi Casper, teknoloji meraklılarını bayramda yepyeni kampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Son kampanyası ile bayram arifesinde yüzleri güldürmeyi amaçlayan Casper tüm masaüstü ve notebook modelleri için dolar kurunu 1.19 TL’ye sabitledi. Bu kampanya ile tüketiciler artık dolar kurundan etkilenmeden, teknolojiyi tüm hızıyla yaşayacakları Casper marka bilgisayarları uygun fiyatlarla elde etme avantajı yakalayacak.

Kampanya dahilinde tüketiciler, Casper’ın fısıltıdan daha sessiz çalışan Super Silent Teknolojili yeni Nirvana desktop serisine ya da akıllı grafik teknolojisiyle harici ve onboard grafik kartları arasında otomatik geçiş deneyimini aynı notebookta yaşatan Casper Nirvana modellerine sahip olabilecekler.

Casper’ın sabit kur kampanyası 11 Aralık 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla