YouTube yasağı The End

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
lord_leo
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

YouTube yasağı The End

Mesaj gönderen lord_leo » 30 Eki 2010, 20:50

Mahkeme tarafından kapatılan internet sitesi Youtube için sevindirici haber. Kapatma kararını veren mahkeme Youtube yasağını kaldırdı.

Savcı, siteye erişimin serbest bırakılması için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’na gerekli yazıyı yazdı.
17:18 | 30 Ekim 2010

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu Savcısı Kürşat Kayral, Emniyet Genel Müdürlüğü Bilim Suçları Büro Amirliği’ne yazı yazarak Youtube’un kapatılmasına gerekçe olan ve Atatürk’e hakaret içeren dört videonun siteden kaldırılıp kaldırılmadığını sordu.

Emniyetten söz konusu videoların kaldırıldığına yönelik cevap alan Kayral, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’un 8. maddesinin 9. fıkrasına dayanarak Youtube’a erişimin engellenmesi kararının kaldırılmasına karar verdi.

Savcı, siteye erişimin serbest bırakılması için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’na gerekli yazıyı yazdı.

Youtube erişim, Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi kararıyla 5 Mayıs 2008’den beri engelleniyordu

alıntıdır
Ben Giderim, Tadım Kalır...

uçs
Petabyte4
Petabyte4

Re: YouTube yasağı The End

Mesaj gönderen uçs » 30 Eki 2010, 21:06

Giremiyenlere Müjde... :D
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor » 30 Eki 2010, 22:44

ee sordum.com youtube yasagini asiyor diye yasaklandi , simdi bu beyin özürlüler bizim yasagida kaldirsin ozaman , ama bunlar odun kafali oldugu icin bukadarini düsünmelerini beklemek maymundan integral problemi cözmesini beklemek gibi birsey olur herhalde
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free

Kullanıcı avatarı
diceratops
Megabyte3
Megabyte3
İletişim:

Mesaj gönderen diceratops » 30 Eki 2010, 23:43

Internet, tv , gazeteler sansür ve baskı doluyken youtube bizi kesmez.