Defne'den Arnavutluk atağı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Defne'den Arnavutluk atağı

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Defne'den Arnavutluk atağı “Bil bakalım ben kimim”?

Dünyada 25’i aşkın ülkeye mobil yazılım çözümleri ve altyapı hizmetleri sunan Defne, Arnavutluk mobil pazarına yeni bir soluk getiren mobil. operatörü EagleMobile’ın abonelerine “Ödemeli Arama” ve “Ses Değiştirme” hizmetlerini sunarak, Arnavutluk’a Türkiye’deki deneyimlerini taşıdı.

Dünyada 25’i aşkın ülkede telekom operatörlerine sunduğu farklı çözümler ile sektörde dikkat çeken Defne Bilgi İşlem, bu deneyimini Arnavutluk’un taze operatörü, tekelleri kıran ve ülkeye en çağdaş hizmetleri getiren EagleMobile’ın aboneleri için “Pay For Me” ve “Guess Who Am I” servisleri ile geliştirdi.

Bakiyem Yok Derdine Son!

Defne’nin, kendi bilgi ve deneyimleri ile geliştirdiği “Ödemeli Arama” servisi ile, abonenin herhangi bir servis numarası bilmesine gerek kalmıyor; yetersiz bakiyesi olan kullanıcıların yaptığı aramaları algılanarak ödemeli arama servisine yönlendiriliyor.

Bu özellik ile servis kullanımında yaşanan artış, Eagle Mobile’ın abone memnuniyetinde gözlemleniyor. Ayrıca operatörün ses gelirlerinde de günden güne artış yaşanıyor.

Defne, bundan önce Türkiye’deki bir operatörde konumlandırdığı “Ses Değiştirme” servisini şimdi de Arnavutluk pazarına göre yeniden şekillendiriyor.

Türk mühendisler tarafından yaratılan telefon bağımsız eşsiz eğlence servisi ile servisi arayan Eagle Mobile aboneleri seslerini değiştirerek konuşurken, telefonda geçirilen zaman da eğlenceli hale geliyor.

Hizmete girdiği günden bu yana, kullanımları günden güne artan ve sadık bir kitlesi oluşan Defne imzalı bu servislerin, yakın dönemde Orta Asya’daki operatörlerde de hayata geçmesi planlanıyor.

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla