HTC Gratia raflardaki yerini aldı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

HTC Gratia raflardaki yerini aldı

Mesaj gönderen uçs » 19 Eki 2010, 11:36

HTC Corporation, yeni Android telefonu HTC Gratia'nın Avrupa lansmanını duyurdu.Tarz ile işlevselliği bir araya getiren şık ve kompakt bir cihaz olan HTC Gratia, sert kenarları yok eden “wrap-around’’ yumuşak kapağı ve oto fokuslu 5 MP kamera özelliği ile dikkat çekiyor.

HTC Gratia, 10 cm’i biraz geçen boyu ve yaklaşık 12 g ağırlığı ile en yeni Android sürümü olan Android 2.2 işetim sistemini içinde barındırıyor.

Resim

HTC Gratia; Facebook, Twitter ve Flicker güncellemeleriniz için, düzenli tek bir güncelleme akışıyla, sosyal ağlar üzerinden daha kolay iletişim kurmayı sağlayan Friend Stream seçeneğini sunuyor.

HTC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Florian Seiche konuya dair yaptığı açıklamada şöyle diyor: “HTC kullanıcılarına deneyim ve seçeneğin benzersiz bir bileşimini sunuyoruz. HTC Gratia, kullanıcılara yepyeni bir şey sunuyor; HTC Sense yoluyla kişiselleştirilmiş deneyimle buluşan kompakt boyut, cazip tasarım özellikleri ve Android 2.2 sayesinde barındırdığı güç, HTC Gratia’ya eşsiz kılıyor. HTC Gratia’yı Avrupa’daki müşterilerimizin beğenisine sunmak için sabrsızlanıyoruz’’.

HTC Gratia, belli başlı Avrupa pazarlarında cep telefonu operatörleri ve perakende satıcılar yoluyla Kasım 2010 itibariyle erişilebilir olacak. HTC Gratia’nın Türkiye pazarına giriş tarihi henüz açıklanmadı.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla