Öğrencilere bedava konuşma fırsatı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Öğrencilere bedava konuşma fırsatı

Mesaj gönderen uçs »

7000’i aşkın ankesörlü telefonla bedava konuşma kampanyası bu yıl da devam edecek.Türk Telekom, Türkiye çapındaki ilköğretim okulları, lise ve dersanelerde uyguladığı şehiriçi 1 dakika bedava konuşma kampanyasının süresini 2010- 2011 eğitim öğretim yılı sonuna kadar uzattı.

2009 yılı Mart ayında 7000’i aşkın ankesörlü telefonda uygulamaya giren kampanya kapsamında öğrenciler, okullarındaki ya da dersanelerindeki telefonlardan kartsız ve ücretsiz şehiriçi 1 dakika bedava konuşabiliyorlar. Kampanyaya bu yılın Şubat ayında dahil olan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı yurtlarda da kampanya uzatması uygulanacak, söz konusu yurtlar da 1 dakika bedava konuşma kampanyasından faydalanmayı sürdürebilecekler.

Resim

Türk Telekom’un okullarda bedava konuşma kampanyası, başladığı günden bu yana büyük ilgi görüyor. Kampanya süresince okullarda gerçekleşen konuşma trafiğinde 12 kat artış yaşandığını belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:

“Okullarda, dersanelerdeki ankesörlü telefonlarda hayata geçirdiğimiz ücretsiz konuşma kampanyası, öğrencilerin özellikle aileleri ile görüşmeleri için önemli bir kolaylık sağlıyor. Kampanyamız kısa sürede öğrenciler tarafından benimsendi ve geçen yıl Mart ayından bu yana kampanyanın uygulandığı okullarda, dersanelerde toplam konuşma tarifiği yaklaşık 12 kat arttı. Bu önemli artış kampanyamızın öğrencilerin önemli bir gereksimini karşıladığının bir göstergesi. Yoğun ilgi üzerine kampanyayı uzatma kararımızın öğrencileri sevindireceğine inanıyoruz. Türk Telekom olarak eğitime desteğimizi yeni kampanyalar, uygulamalarla sürdüreceğiz.”

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..

Cevapla