Bu kartlar başka galaksiden

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Bu kartlar başka galaksiden

Mesaj gönderen uçs » 30 Eyl 2010, 11:20

Ekran kartı firması Galaxy'nin en yeni ürünleri İstanbul'da sergilendi.Bu senenin başında ülkemize giriş yapan GALAXY'nin Başkan Yardımcısı Kevin Poon'un da katıldığı etkinlikte Fermi tabanlı yeni ürünler sergilendi. Ayrıca kurulan bir yarış platformuyla NVIDIA 3D Vision Surround teknolojisi katılımcıların beğenisine sunuldu.

Resim

NVIDIA'nın en önemli iş ortaklarından Galaxy Microsystems, Fermi grafik işlemcilerini kullanan hız aşırtılmış ürünleriyle hız sınırlarını zorluyor. NVIDIA'nın en son çıkardığı DX11 destekli GTS450 grafik işlemcisini kullanan Galaxy 1 GB GTS450 Super OC versiyonu ekran kartıyla 100 MHzlik bir hız aşırtmayla 888MHz'e ulaşırken bu modelde aynı zamanda mevcut en hızlı (0,4 ns) DDR5 bellek birimlerini kullanıyor. Galaxy, özel tasarımlarıyla çıkardığı güncel Fermi ürünlerinde çıkarılabilir kendi özel soğutucularını kullanarak da fark yaratıyor.

Nvidia 3D Vision Surround Teknolojisi
Oyun dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıran NVIDIA 3D Vision Surround teknolojisi, kullanıcılara 3D üç monitörle daha fazla gerçeklik sunuyor ve yeni heyecanlar yaşatıyor. 3D Vision Surround teknolojisini kullanabilmek için GTX400/200 serisi grafik işlemcili ürünler gerekiyor. Kurulumu, kullanımı kolay bir yazılımla ve standart monitör konektörleriyle rahatlıkla yapılabiliyor.

Resim

Galaxy'nin Türkiye pazarındaki stratejisi hakkında bilgi veren Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Cem Akgür “2010 başında Türkiye operasyonuna başladık ve çok kısa bir sürede sektörümüzün 2 güçlü firması olan Arena ve Koyuncu ile anlaşarak kanal yapısını oturtmakta önemli adımlar attık. Kendi özgün tasarımlarımıza sahip, üstün performanslı, fabrika çıkışı hız aşırtmalı ürünlerimizle zirveye doğru olan yolda emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla