TRT'nin bulunmaz arşivi cepte

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

TRT'nin bulunmaz arşivi cepte

Mesaj gönderen uçs » 30 Eyl 2010, 11:17

Hiçbir dijital ortamda bulunamayacak 2000’e yakın şarkı içeren TRT arşivi, Ovi Müzik ile müzikseverlerle buluşuyor.Türkiye’de Mayıs ayından itibaren sunulmaya başlanan Nokia’nın sınırsız müzik servisi Ovi Müzik kataloğu TRT arşiviyle daha da zengin hale geldi. Başka hiçbir dijital ortamda bulunmayan 2000’e yakın şarkı artık yalnızca Ovi Müzik kataloğunda yer alıyor.

Resim

Solo Albümler Serisi, Bestekarlar Serisi, Çocuk Korolarından Türkü ve Şarkılar, İl Türkülerimiz Serisi, Klasik Türk Müziği Albümleri ve seçme eserlerden oluşan Karma Türk Halk ve Sanat Müzik Albümleri’ni içeren TRT arşivi Ovi Müzik kullanıcılarına keyifli ve benzersiz bir müzik deneyimi sunuyor. Ayrıca yine TRT’nin arşivinde bulunan 38 adet albüm de fiziksel olarak piyasaya sürülmeden yalnızca Ovi Müzik’ten dinlenebiliyor.

Ovi Müzik’te yer alacak TRT şarkılarının her geçen gün artmasıyla, katalog benzersiz bir yerel zenginliğe sahip olacak.

Nokia Sınırsız Müzik Servisi

Nokia’nın sınırsız müzik erişimi servisi üyelerine 1 yıl boyunca Ovi Müzik kataloğunda sunulan milyonlarca ücretsiz şarkıdan istedikleri kadar şarkıyı bilgisayarlarına ya da Comes With Music Edition mobil cihazlarına indirmelerini ve bunları sonsuza kadar saklayabilmelerini sağlıyor.

Servis Universal Music Group, Sony Music, Warner Music Group ve EMI Group gibi tüm büyük müzik şirketlerinin yanı sıra birçok yerli ve yabancı bağımsız şirketle de yapılan anlaşmalar sonucunda kullanıcılarına geniş bir müzik kataloğuna sınırsız erişme olanağı sunuyor.

Ovi Müzik kataloğu en son katılan TRT arşivinin yanı sıra MÜ-YAP kataloğunda bulunan şarkılar, ve şu anda hiçbir dijital platformda bulunmayan IMM ve Elec-trip arşiviyle birlikte 4 milyonu aşkın her türden yerli ve yabancı parçayla Türkiye’nin en büyük müzik kataloglarından biri olma özelliğini taşıyor.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla