Ödüllü anti-virüs Fujitsu kullanıcılarını koruyacak!

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Ödüllü anti-virüs Fujitsu kullanıcılarını koruyacak!

Mesaj gönderen uçs »

Resim

Ödüllü anti-virüs programı "Norton Internet Security" Fujitsu kullanıcılarını koruyacak...

Güvenlik yazılımlarında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Symantec'in ödüllü anti-virüs programı Norton Internet Security bundan böyle bütün Fujitsu bilgisayarlarında yüklü olacak ve kullanıcıları sanal ataklardan koruyacak. Birçok dilde kullanılabilen programla birlikte 60 - 90 gün arası ücretsiz abonelik olanağı sunulacak.

Dünyanın önde gelen güvenlik yazılımları uzmanı Symantec'in geliştirdiği Norton Internet Security programı artık tüm dünyada Fujitsu'nun kişisel ve kurumsal bilgisayarlarında yüklü olacak. Küresel bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Fujitsu müşterilerine çok daha güvenli bir internet ortamı sağlayacak olan program, tüm özellikleriyle birlikte kullanıcılara pek çok dilde ve 60 ile 90 gün arası ücretsiz abonelik olanağı ile sunulacak.

Pazarın en hızlı ve en etkin performans değerlerine sahip güvenlik programı olan Norton Internet Security, çevrimiçi tehlikeleri belirleyerek ortadan kaldırıyor. Sanal suçların önüne geçerek kullanıcıların kimlik veya hesap bilgilerinin çalınması gibi tehlikeleri uzaklaştırıyor; böylelikle, İnternet'te tarama yapmak, alışverişte bulunmak ve online banka işlemlerini gerçekleştirmek gibi aktiviteler güven içinde sağlanıyor. sGüçlü güvenlik donanımına sahip Norton Internet Security aynı zamanda kullanıcıları zararlı yüklemelere karşı da koruyor.

Norton Internet Security, Japonya hariç her yerde hem bireysel hem de kurumsal Fujitsu PC'lerde önceden yüklü olacak. Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Japonya'da müşteriler 90 gün, Asya - Pasifik, Kuzey ve Güney Amerika bölgelerindeki müşteriler ise 60 gün boyunca programı ücretsiz kullanabilecek.

Fujitsu Türkiye Pazarlama ve Stratejik İş Ortakları Müdürü Çiğdem Atalay konuyla ilgili şunları söyledi:

"Norton Internet Security programı ile bizi tercih eden kullanıcılara çok daha güvenli bir internet deneyimi yaşama olanağı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Kolay kullanımı, güçlü ve yüksek koruma kapasitesi ile bu program Fujitsu PC kullanıcılarının yaşamını çok kolaylaştıracak. Fujitsu olarak müşterilerimize en ileri teknolojileri sunmaya devam edeceğiz."

Fujitsu PC’lere genel bakış:
http://tr.fujitsu.com/products/deskboun ... index.html

Her Ortama Uygun Fujitsu PC’ler Karşılaştırma Tablosu:
https://globalsp.ts.fujitsu.com/dmsp/do ... sprimo.pdf

veteknoloji
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Kullanıcı avatarı
yesilaygunes
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2502
Kayıt: 24 Kas 2009, 14:40
cinsiyet: Erkek
Konum: MAZLUM AYAĞA KALKMADIKÇA, ZALİM DİZ ÇÖKMEZ!
İletişim:

Re: Ödüllü anti-virüs Fujitsu kullanıcılarını koruyacak!

Mesaj gönderen yesilaygunes »

Türkçesini yapmışlar mı acaba
“Bir kişiye iyilik yapmak istiyorsan ona balık verme, balık tutmayı öğret.” Konfüçyüs

Cevapla