CeBIT 2010 için geri sayım başladı

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

CeBIT 2010 için geri sayım başladı

Mesaj gönderen uçs » 24 Eyl 2010, 11:36

Avrasya'nın en büyük bilişim fuarı CeBIT Bilişim Eurasia 2010 için geri sayım başladı.6-10 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11’nci kez düzenlenecek olan Avrasya Bölgesi’nin en büyük bilişim fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’da, 21. yüzyılın heyecan verici ürün ve hizmetleri ilk kez görücüye çıkacak.

Resim

Her yıl onbinlerce teknoloji tutkununun yanı sıra, ulusal ve uluslararası firmaları, kamu kurumlarını, devlet yetkililerini, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ve akademisyenleri aynı çatı altında bir araya getiren Avrasya’nın en büyük bilişim fuarı CeBIT Bilişim Eurasia, 11’nci yılında katılımcı ve ziyaretçilerine bir fuardan daha fazlasını sunacak.

6-11 Ekim’de binlerce yeni ürün ve hizmetin ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunulacağı fuara paralel olarak düzenlenecek forum, konferans ve seminerlerle bu yıl kaçırılmayacak bir bilgi paylaşım platformu oluşturulan CeBIT Bilişim Eurasia’da iş bağlantıları gerçekleştirmeye olanak sunan özel alım heyeti programı ve ‘b2fair Matchmaking’ eşleştirme etkinliği de düzenlenecek.

Katılımcı ve ziyaretçilerine mevcut bağlantılarını sağlamlaştırma ve yeni iş ortaklıkları kurmalarını sağlayan CeBIT Bilişim Eurasia’da bu yıl ‘Akıllı Yaşam Konseptleri’nin öne çıktığı bir yıl olacak.
Türkiye’nin artan bölgesel gücü, gelişen yeni iş ilişkileri ve iş modellerinin yanı sıra Türkiye’nin çevre ülkeler tarafından model olarak gösterileceği platformda; büyüyen şehirlerin iletişim, güvenlik, ulaşım, hava kirliliği, eğitim, sağlık ve alt yapı alanlarında karşılaştığı sorunları bilişim teknolojileriyle nasıl giderilebileceği hazırlanan projeler ile aktarılacak. Ayrıca fuar süresince düzenlenecek seminer, konferans ve panel etkinlikleriyle konunun bütün paydaşlar ile paylaşılması sağlanacak. Proje kapsamında Ortadoğu coğrafyası, Kuzey Afrika, CIS ülkelerinden ve ülkemizin 81 ilinden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden il özel idarelerinden sorumlu yöneticileri, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerini, belediye başkanları, belediye başkan ve yardımcıları, bilgi işlem yetkililerine aktarılacak.

CNET
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla