1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Tümleşik Sabit Disk Dock İstasyonlu ATX Kasa!

Gönderilme zamanı: 23 Eyl 2010, 02:12
gönderen uçs
Sharkoon Bandit ATX: tümleşik SATA sabit disk dock istasyonu, 180mm tavan fanı ve kasaya dahil kart okuyucu | TESF 69.90 euro, Toplu Satış 58 euro.

Sharkoon bilgisayar kasası portfolyosunu genişletiyor: ATX formunda olan Sharkoon Bandit kasa kolay kurulum özelliklerini barındırmakta, özenle düzenlenmiş hava akışı konsepti, tümleşik kart okuyucusu ve çok özel bir 2.5 ve 3.5” SATA diskler için dock istasyonu içermektedir.

Böylece, Sharkoon yüksek talep gören harici QuickPort dock sistemini ilk defa bir kasasına yerleştirmiştir. Her iki boyutta olan SATA sabit diskler kolayca bilgisayara bağlanabilmektedir. Bir başka belirgin bir özellik olarak, kasanın tavanında sıcak havayı dışarı atan 180mm LED’li fan bulunmaktadır. Ayrıca, kasanın yüzeyinde kolay erişilebilir Güç ve Reset tuşları, ses bağlantıları, güç ve sabit disk LED’leri, bir eSATA bağlantısı ve iki USB portu yer almaktadır. En üstteki ön paneled SD, SDHC, MS ve CF formatlarını destekleyen, ek bir USB portu bulunan kart okuyucu barındırmaktadır.

Sharkoon Bandit’in hem için hem de dışı siyaha boyalı dayanıklı SECC çeliğinden imal edilmiştir. İdeal hava akışı sağlayan mesh yapısındaki plastik ön panelin arkasında kasa, beş optic sürücü ve üç sabit disk yuvası bulunmaktadır. Sabit disk kafesinde 12cm’lik bir fan bulunmaktadır. Kolay kilitlenen bir mekanizma sayesinde optic sürücüler aletsiz olarak monte edilebilmektedir. Anakart tablasının arkasındaki açıklığı kullanarak anakartınızı sökmeden soğutucuları takıp çıkarabilirsiniz. Ayrıca gizli kablo toparlama kanallarıyla kasanıza en güzel görünümü kazandırabilirsiniz ve hava akışını ideal şekle getirebilirsiniz.

Tavandaki ve öndeki fanların yeterli gelmediği müşterilerimiz yan panelde iki adet 140mm veya 120mm fan yuvasını ve arkada 120mm veya 80mm fanlarla uyumlu yuva bulabileceklerdir. Kasanın boyutları 200mm x 485mm x 485mm (G x Y x D)’dir ve boş ağırlığı 6.6 kg’dır.

Son kullanıcılar Sharkoon Bandit modelini bugünden itibaren tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı olan 69,90 euro ile yetkili satıcılardan temin edebileceklerdir.

Daha fazla soru, örnek ürün ve/veya resim istekleri, veya digger herhangi bir bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin ya da www.sharkoon.com sitesini ziyaret edin.

Resim

Resim

Resim

Resim

veteknoloji

Re: Tümleşik Sabit Disk Dock İstasyonlu ATX Kasa!

Gönderilme zamanı: 24 Eyl 2010, 00:49
gönderen yesilaygunes
içi çok güzel görünüyor :)