Norton, Norton 2011 ile değişiyor

PC ve Teknoloji dünyasından son haberlere buradan ulaşabilirsiniz.
Cevapla
uçs
Petabyte4
Petabyte4
Mesajlar: 8074
Kayıt: 15 Mar 2006, 18:06
cinsiyet: Erkek
Konum: Akçay

Norton, Norton 2011 ile değişiyor

Mesaj gönderen uçs » 12 Eyl 2010, 11:36

Resim

Geçmişte sistem kaynakları kullanımı açısından çok eleştirilen Norton, 2011 ile ne hale geldi?

Bilgisayar kullanıcılarının internetin nimetlerinden rahatça yararlanmaları için güvenliğe de önem vermeleri gerekiyor.

Ücretli ve ücretsiz farklı güvenlik çözümleri bulunuyor. Bunlar içerisinde oldukça tanınmış bir marka olan Norton anti-virüs, pek çok bilgisayar kullanıcısının şimdi ya da geçmişte kullandığı bir yazılım.

Symantec'in dağıttığı Norton'un da, piyasada önemli bir isim olan Trend Micro'nun da yeni yazılımları aynı gün duyuruldu. Norton'un özellikle kötü olan sistem kaynakları kullanımı ününü ortadan kaldırmayı amaçlayan Norton 2011 sürümleri, bulut bilgi işlemden yararlanıyorlar.

Norton 2011 paketleri

System Insight özelliği sayesinde yeni Norton paketlerinde sistemi boğan ve kaynakları tüketen uygulamalar belirleniyor.

Kitle tabanlı tanımlama bilgilerinden yararlanarak, kullanıcıların indirdiği dosyaların tehlikeli olup olmadığına bakan Norton, yöntemini değiştirmiyor. Ancak bunun desteğini geniş bir şekilde farklı internet tarayıcılara, mesajlaşma uygulamalarına, e-posta uygulamalarına ve dahasına uzanacak şekilde genişletiyor.

Norton Online Backup ve Norton Bootable Recovery Tool gibi araçlar da son derece faydalı.

Norton Anti-virus 2011 39.99'a satışa çıkarken, 3 PC'yi 1 yıllığına lisanslı şekilde koruyor. Norton Internet Security ise firewall, antispam, aile kontrolleri, kimlik koruması gibi özellikleri de ekleyerek, yine 3 PC için bir yıllık 69.99 dolara satılıyor.

ALINTIDIR
Sor,Çünkü SORDUM dasın..Cevapla